کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعمو پورنگ با محله گل و بلبل به تلویزیون آمد

سریال محله گل و بلبل همزمان با پخش در مرحله تصویربرداری قرار دارد.

محله گل و بلیل

به گزارش «بانی فیلم»، مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» به کارگردانی احمد درویشعلی پور در حالی پخشش از پنجشنبه هفته گذشته و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه دوم سیما آغاز شده که گروه تولید آن این روزها در سوله ای عظیم در غرب تهران مشغول تصویربرداری قسمت های ابتدایی آن هستند. در حال حاضر تصویربرداری قسمت سوم مجموعه در حال انجام بوده و به نوعی وضعیت پروژه به روزپخش رسیده است. تولید به طور کامل در این سوله که دکورها در آن طراحی شده انجام می شود و تا روز آخر نیز در همانجا انجام خواهد شد. تصویربرداری با سه دوربین انجام می شود و مراحل فنی نیز به طور همزمان در حال انجام است. امید شهلایی تدوین و مهرداد نصرتی آهنگسازی پروژه را برعهده دارند.
داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری، نادر سلیمانی، نعیمه نظام دوست، حدیث فولادوند، امیر نوری، جواد انصافی، امیر سهیلی، ابراهیم شفیعی، آرش میراحمدی، حمید کاشانی، مهیار بریمانی، امیرکیوان معصومی، میلاد رمضانی و امیرمحمد متقیان همراه با هنرمند خردسال عرفان برزین بازیگران اصلی این مجموعه هستند.
«محله گل و بلبل» داستان زندگی عمو پورنگ را روایت می کند که با پدر و مادرش به محله گل و بلبل اسباب کشی کرده و با اهالی جدید محله آشنا می شود. در این بین اتفاقات جالبی بین عمو پورنگ و اهالی عجیب و غریب این محله رخ می دهد که ماجراهای اصلی این سریال را شکل می دهد.
سریال در نود قسمت ۵۵ دقیقه ای تهیه می شود و تولید آن تا چهار ماه به طول می انجامد. این سریال هر روز ساعت ۱۹ از شبکه دوم سیما پخش و ۱۱:۱۵ روز بعد تکرار خواهد شد.
فرضیایی مانند سایر کارهای پیشینش خود همراه با متقیان قطعه ای را برای تیتراژ پایانی خوانده اند. سایر عوامل اصلی این پروژه که در گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما در حال تولید است عبارتند از: تهیه کننده: مسلم آقاجانزاده، نویسنده: محمد درویشعلی پور، مدیر برنامه ریزی: یوسف طاهریان، مدیر تولید: محمدحسین خلیفه، عکاس: لیلا خوش کنار، طراح گریم: شهرام خلج، مدیر تصویربرداری: محمود صالحی، مدیر صدابرداری: بهروز عابدینی، نورپرداز: شاهین شمس، طراح صحنه و لباس: سحر گوران، طراح دکور: ارغوان شیبانی، اجرای دکور: علیرضا مفاخری، منشی صحنه: بهاره حسینی، تنظیم موسیقی: رامین عبدالهی، شاعر: زهرا زواری، طراحی و ساخت عروسک: محمد اعلمی.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>