کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپخش مستند زندگی مرتضی پاشایی از شبکه مستند

مستند «طعم سیب» با پرداختن به زندگی مرتضی پاشایی در یک قسمت ۲۵ دقیقه‌ای، پنجشنبه ۲۸ خرداد ماه ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

مرتضی پاشایی

«طعم سیب» به بهانه لحظه سال تحویل به سراغ خانواده مرتضی پاشایی رفته است و روایت‌گر خاطرات اعضای خانواده‌اش از سال های مختلف زندگی این هنرمند فقید در اتاق شخصی‌اش خواهد بود.

در این مستند علی لهراسبی به دیدار خانواده مرحوم پاشایی می رود و سپس به همراه خانواده و هواداران این خواننده مرحوم کشورمان لحظات تحویل سال را بر مزار وی حاضر می شوند و سفره هفت سین خود را در کنار مزار مرتضی پاشایی پهن می کنند.

ناهید دل‌آگاه تهیه‌کنندگی «به رنگ سیب» را بر عهده دارد و بیتا تجلی‌منش نیز کارگردان این مجموعه است. تصویربرداری بر عهده عباس حسن زاده و فرشته شفیعی است و صدابرداری «طعم سیب» را نیز مسیح حدپور سراج انجام داده است؛ ضمن این که فرشته شفیعی تدوین گر این اثر است و احمد عبداللهی و غزل آلوسی طراحان صحنه «به رنگ سیب» هستند.

برای موسیقی متن این مستند از ترانه های مرحوم پاشایی استفاده شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>