کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعرضه هزار قلم کالا با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی در ماه رمضان

مدیرعامل یکی از فروشگاه‌ های زنجیره‌ای با بیان این‌که توزیع سبد امنیت غذایی دولت ویژه ماه مبارک رمضان از روز شنبه ۳۰ خرداد آغاز می‌شود، گفت: در برنامه ویژه‌ ماه مبارک رمضان حدود هزار قلم کالا با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصد عرضه می‌شوند.

تخفیف کالا

فرشید گل‌زاده کرمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در طرح رمضان حبوبات با ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف، انواع کنسرو با ۲۵ درصد تخفیف، برنج با ۱۰ درصد تخفیف و خرما با ۲۵ درصد تخفیف در فروشگاه‌های رفاه ارائه می‌شود.

وی افزود: در این طرح چای و رب گوجه‌فرنگی ۳۰ درصد، شکر با ۱۰ درصد تخفیف و اقلام پروتئینی نیز با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌شوند.

تهاتر کالایی با کشاورزان

وی همچنین خبر داد: قرار است با کشاورزان و تولیدکنندگان تهاتر داشته باشیم که با این روش گردش مالی سریع تری انجام شده و با دردست داشتن رفاه کارت، کشاورزان می‌توانند از ما خرید کنند و در مقابل تهاتر کالایی با ما داشته باشند و ما محصولات آن ها را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهیم که با این کار بسیاری از هزینه ها کاهش می‌یابد.

خرید ارزان‌تر کالاهای فله ای از فروشگاه‌های زنجیره‌ای

گل‌زاده کرمانی همچنین از اجرای طرح‌هایی خبر داد تا مصرف‌کنندگان بتوانند کالاهای فله‌ای مانند حبوبات و گوشت را با قیمت مناسب از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خریداری کنند و افزود: از طرفی در نظر داریم تخفیفاتی را به صورت ماهانه و در مدل های مختلف در زمینه کالاهایمان اجرا کنیم.

وی در عین حال بیان کرد: با بانک ها نیز مذاکراتی انجام داده ایم که رفاه کارت را تامین مالی کنند و دارندگان رفاه کارت بتوانند تا مبلغ مشخصی خرید کرده و در مدت زمانی دو ماهه بدهی خود را تسویه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>