کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدیک مامور پلیس دبی به تبعه روسی تجاوز کرد

دادستانی دبی اعلام کرد که یک مأمور پلیس این امارت با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود یک تبعه روس را مرعوب و به وی تجاوز کرد.

“العالم”، دادستانی دبی اعلام کرد که یک مأمور پلیس این امارت با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود یک تبعه روس را مرعوب و به وی تجاوز کرد. دادستانی دبی در کیفرخواست پلیس خطاکار اعلام کرد: «مأمور پلیس شب هنگام درخیابان میهماندارروس شاغل در یکی از شرکت های هواپیمائی داخلی امارات را به قصد بازرسی بدنی متوقف کرد. میهماندار روس مانع این اقدام پلیس می شود، اما به دنبال تهدید و ارعاب ، پلیس او را به منطقه ای خلوت کشانده و به نیت شوم خود می رسد.»
مامور تهدید می کند که اگر اجازه بازرسی بدنی ندهد ، میهماندار را به اتهام عدم رعایت شئون اخلاقی و حمل مواد مخدر یا مصرف مشروبات الکلی بازداشت و برایش پرونده سازی خواهد کرد. مقام های برخی کشورهای اروپایی پیش از این به زنان گردشگر خود توصیه کرده اند که اگر به تنهایی به دبی مسافرت می کنند مراقب باشند و به خصوص در شب از تاکسی های شرکت های معتبر تاکسیرانی استفاده کنند. به شهروندان انگلیسی در دبی هم توصیه شده در کلوپ ها با دوستان خود بمانند، به شدت از جدا شدن از جمع اجتناب کنند و با افراد غریبه معاشرت نکنند.

مطالب مرتبط

1 پاسخ برای “یک مامور پلیس دبی به تبعه روسی تجاوز کرد

  1. با سلام خدمت شما و عرض تشکر از شما بابت زحمتی که میکشید بابت مطالب خوبتون.

    میشه یه خواهش کنم از این خبرهای تجاوز به دختر و… رو توی سایتتون درج نکنید؟

    غیر از اینکه استرس و تنش ایجاد کنه چیز دیگه ای نداره.
    ممنون میشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>