کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمیوه هایی که دندان شما را مسواک میزنند

برای سفید و درخشان کردن دندان‌ها دیگر لازم نیست به سراغ محصولات شیمیایی بروید بلکه خود میوه‌های طبیعی نقشی باور نکردنی برای حفظ زیبایی دندان‌ها دارند.

سلامت دندان

پژوهشگران برای سفید به نظر رسیدن و پاک و تمیز کردن دندان‌ها به طریق طبیعی استفاده از برخی میوه‌ها مانند توت فرنگی و نیز پوست موز و یا استفاده از ماده شیمیایی جوش شیرین را توصیه می‌کنند.

گفتنی است، مسواک زدن دندان‌ها توسط گاز زدن میوه توت فرنگی در عرض کمتر از دو هفته می‌تواند منجر به سفیدی دندان‌ها شود.

بررسی ها نشان می‌دهند، علت این امر وجود اسید سیتریک در داخل ترکیبات میوه‌ انبه است که می‌تواند سبب از بین بردن جرم روی سطح دندان‌ها شود.

علاوه بر اسید سیتریک، اسید مالیک نیز یک ماده شیمیایی دیگر با خاصیت لایه برداری است که منجر به تمیز و سفید شدن دندان‌ها می‌شود.

علاوه بر توت‌فرنگی سایر میوه‌ها مانند لیمو ترش به دلیل دارا بودن اسید سیتریک، قسمت سفید بدنه داخلی میوه پرتغال به دلیل اسید سیتریک و نیز پوست داخلی میوه موز به دلیل سطوح بالای پتاسیم، منیزیم و منگنز می‌تواند به لکه گیری از خلل و فرج داخل مینای دندان و سفید شدن آنها منجر شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>