کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپخش‌ زنده تشییع پیکر ۲۷۰ شهید تازه تفحص شده

مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر ۲۷۰ شهید تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس که ۱۷۵ تن از آنان مربوط به غواصان و خط‌شکنان کربلای۴ هستند، امروز سه‌شنبه ۲۶ خرداد ماه برگزار می‌شود. این مراسم به صورت زنده از شبکه خبر پخش می‌شود.

به گزارش تسنیم، آمادگی برای استقبال از شهدای تازه تفحص‌شده به واج رسیده است. امروز عصر مراسم تشییع پیکر ۲۷۰ شهید دفاع مقدس از میدان بهارستان (مقابل درب غربی مجلس شورای اسلامی ایران) آغاز شده و سپس با حضور گسترده مردم و مسئولین به خیابان شهید مصطفی خمینی، چهارراه سرچشمه، خیابان امیرکبیر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان شهید فیاض‌بخش، خیابان وحدت اسلامی و نهایتاً خیابان بهشت به‌سمت معراج شهدا ادامه خواهد داشت.

این مراسم،‌امروز عصر به صورت زنده از «شبکه خبر» صداوسیمای ایران پخش می‌شود.

خبر کشف پیکرهای پاک این شهدا، موج پردامنه‌ای در رسانه‌های ایرانی به راه انداخته است و جریانی از توجه واستقبال از این اتفاق در روزهای اخیر، در رسانه‌های مردمی و رسمی ایرانی شکل گرفته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>