کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتصاویر سلفی گرفتن دختران پیشمرگ کرد با آرایش

سلفی های مختلف پیشمرگ های دختر در منطقه کردستان، اخیراً در فضای شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان دهنده علاقه وافر این افراد به گرفتن عکس سلفی می‌باشد. به گزارش گتی ایمیج، این تصاویر که با گوشی های هوشمند در اربیل عراق گرفته شده است، دختران پیشمرگ را در حالی که ژست خاصی در مقابل دوربین گوشی خود گرفته‌اند نشان می‌دهد که با آرایش خاص، مشغول گرفتن سلفی از زوایای مختلف هستند. این تصویر بر روی پایگاه به اشتراک گذاری امریکایی گتی ایمیج انتشار یافته است که منبع آن را فرانس پرس معرفی کرده است.

دختران پیشمرگ کرد


به گزارش برترین‌ها، این تصاویر، ساعاتی پس از انتشار، با بازتاب های گسترده ای در شبکه های اجتماعی، به ویژه فیسبوک و اینستاگرام رو به رو شد که کاربران از کشورهای مختلف دنیا را به واکنش انداخت و سبب شد تا این محتواها را بارها توییت و باز نشر کنند. برخی‌ها نوشته بودند که چطور پیکارجویان انتحاری کردستان در برابر دشمن خود، با سبک و سیاق آرایش کرده در میدان نبرد حاضر شوند و دلیل این کار نامشخص است.

 

 

دختران پیشمرگ کرد با سلفی های جدید

 

(این تصویر در ۹ جون در منطقه خودمختار اربیل عراق با آیفون گرفته شده است)

دختران پیشمرگ کرد با سلفی های جدید

دختران پیشمرگ کرد با سلفی های جدید

(پیشمرگ مرد که همزمان با ۲ گوشی آیفون مشغول گرفتن سلفی از خود و هم‌رزمانش است)

 

دختران پیشمرگ کرد با سلفی های جدید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>