کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعلت عفونت های قارچی در زنان چیست ؟

یک کارشناس مامایی گفت: رطوبت مهم‌ترین عامل عفونت‌های قارچی در زنان است.

عفونت قارچی

مولود توتونچیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عفونت‌های زنان در انواع قارچی و میکروبی است و شایع‌ترین عفونت در میان زنان عفونت‌های قارچی است.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین علت به وجود آمدن عفونت‌های قارچی رطوبت است؛ به طوریکه رطوبت موجب تسریع رشد عفونت‌های قارچی شده و مهم‌ترین منشا آن هم استفاده از لباس زیرهای مرطوب است.

توتونچیان عنوان کرد: خارش، سوزش، درد زیر شکم، خروج ترشحات غلیظ سفید یا زرد رنگ از علائم وجود عفونت‌ های قارچی میان زنان است.

این کارشناس مامایی گفت: علائم حاصل از عفونت‌های قارچی بسیار آزاردهنده است؛ به طوریکه بیمار را هرچه سریع‌تر روانه پزشک می‌کند. پوشیدن لباس‌های تنگ موجب ماندن و تثبیت رطوبت شده و شرایط رشد عفونت‌ها را مهیا می‌کند.

توتونچیان با بیان اینکه راه تشخیص عفونت‌های قارچی از طریق معاینه پزشک و گرفتن شرح حال از بیمار است، تصریح کرد: این بیماری خطرناک نیست، اما بسیار آزاردهنده است. همچنین طول دوره درمان ۵ تا ۷ روز است که معمولا با تجویز پمادهای مخصوص برطرف می‌شود.

این کارشناس مامایی در پایان توصیه کرد: بیماران سعی کنند از توالت‌های عمومی استفاده نکنند، از پوشیدن لباس زیرهای پلاستیکی بپرهیزند، لباس‌های خود را مرتب عوض کرده و در آفتاب خشک کنند تا از بروز عفونت‌های قارچی جلوگیری کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>