کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمعرفی ارزان ترین خودروی شاسی بلندی که در ایران خواهد آمد

مدیرعامل کرمان موتور اعلام کرد: ارزان‌ترین شاسی بلند بازار ایران در نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می‌شود.

لیفان ایکس 50

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مهر، سیدمحمدرضا میرعلینقی با اعلام این خبر افزود: با توجه به افزایش حجم تقاضای موجود در بازار ایران برای خرید خودروهای شاسی بلند، برنامه ریزی برای تولید این خودرو شاسی بلند کوچک و اقتصادی در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، این خودرو ابتدا با موتور ۱۵۰۰ سی سی اتوماتیک و دنده ای در ایران تولید خواهد شد.

وی با بیان اینکه خودرو لیفان ایکس ۵۰ استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارا است، افزود: برخورداری از سیستم EOBD و سیستم زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها و امکاناتی همچون سانروف، سیستم ترمز ضد قفل ABS و سیستم ترمز کمکی BAS، سنسور دنده عقب، صندلی چرمی، رینگ آلومینیومی از مهمترین ویژگی‌های این خودرو است.

میرعلینقی با بیان اینکه خودرو لیفان ایکس ۵۰ از امکانات جانبی متنوعی برخوردار است، افزود در تلاش هستیم سهم قابل توجهی از بازار خودروهای شاسی بلند را به این خودرو اختصاص دهیم.

وی گفت:پیش فروش این خودرو از ۲۴ خردادماه جاری در نمایندگی های مجاز کرمان موتور آغاز می شود و در عین حال متقاضیان می توانند از روز ۲۳ خردادماه با مراجعه به سایت شرکت و شبکه نمایندگی ها از شرایط پیش فروش اطلاع حاصل کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>