کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرگیری خونین خلافکار معروف با ماموران کلانتری

خلافکار معروف محله ابوذر که با خودزنی و شکستن درب و پنجره قصد داشت تا از دست ماموران فرار کند، با شلیک تیر پلیس ناکام ماند.
abozar
به گزارش  باشگاه خبرنگاران، ساعت ۱۸:۰۰ یازدهم خردادماه بنا بر دستور کتبی صادره از دادسرای ناحیه ۲۰ انقلاب تهران عوامل پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب جهت بازرسی منزل یک متهم به نام “داریوش” معروف به “دایوش دلقک” به آدرس فلاح – میدان ابوذر مراجعه کردند.

ماموران با حضور در محل و با رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی وارد منزل شده که مشاهده شد خانواده متهم از حضور مامورین مطلع شده و با تبانی متهم را مطلع نموده اند.

دو تن از مامورین سریعا از دیوار حیاط بالا رفته و مشاهده نمودند متهم با همکاری مادرش در حال امحاء مواد مخدر در داخل سینک ظرفشویی آشپزخانه است.

متهم که دارای چندین فقره سابقه کیفری در خصوص شرارت و مواد مخدر است با مشاهده مامورین به طرز جنون آمیزی شیشه های بالکن را تخریب و با تهدید و ارعاب اقدام به خودزنی خود نمود و سپس تکه های شیشه را به سمت مامورین که در حال تلاش جهت ورود به ساختمان بودند، گرفت و از ورود آنان ممانعت نمود و سپس با همکاری مادر و خواهرش به سمت پشت بام رفت.

وی در حالیکه سلاح سرد در دست داشت در طبقات آپارتمان اقدام به ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنین نموده و در نهایت به پشت بام ساختمان متواری شد.

در ادامه نیروهای کمکی از کلانتری ۱۶۱ ابوذر به عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر ملحق گردیدند که با حضور در پشت بام مشاهده نمودند متهم بصورت خون آلود چند تکه شیشه در دست دارد و مامورین را تهدید می کند .

عوامل گشت کلانتری چندین بار به وی اعلام کردند خود را تسلیم نماید اما وی با بی توجهی و گستاخی تمام با شیشه خود را مجددا مجروح و سپس به شکل جنون آمیزی به سمت یکی از ماموران حمله ور شد .

با توجه به اینکه متهم به حملات خود ادامه می داد، یکی از ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح ساق پای متهم را نشانه رفته و با شلیک یک گلوله متهم را از ناحیه ساق پای چپ مجروح و سپس با حضور عوامل اورژانس وی به بیمارستان ضیائیان منتقل گردید.

سرهنگ حجت اله مرادی رییس کلانتری ۱۶۱ابوذر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت:در بازرسی از منزل متهم مقدار ۹۲ گرم تریاک با لفافه کشف و ضبط گردید و تحقیقات ماموران برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده کماکان ادامه دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>