کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداجاره باشگاه استقلال برای مدت سه سال

نماینده اسپانسر استقلال برای سه سال این باشگاه را اجاره کرد.

باشگاه استقلال

به نقل از خبرآنلاین؛ شاهرخ سبک دست برای سه سال باشگاه استقلال را در اختیار گرفت. بهرام افشارزاده با اعلام این خبر می گوید: «این یک طرح است که به وزارت ورزش و جوانان ارائه شده. طرحی که برای سه سال باشگاه استقلال را به شاهرخ سبک دست اجاره می دهد.»

سبک دست همان کسی است که سال گذشته شایعات زیادی درباره اینکه به باشگاه استقلال کمک نمی کند، به گوش می رسید.اما حرف او این بود: «به این دلیل پول نمی دهم که تکلیف مشخص نیست و من نمی دانم این پول را چطور باید برگردانم.»

شاهرخ سبک دست، فردی که دوست نزدیک حمید رضا سیاسی است و همه از او به عنوان مهندس جوان یاد می کنند، حالا برای سه سال باشگاه استقلال را در اختیار دارد. باشگاهی پرطرفدار که سبک دست قول داده تمام هزینه هایش را پرداخت کند تا خیال هواداران از این بابت راحت باشد.

خود او در این مورد می گوید: « قرار بر این شد در این ۳ سال کل هزینه‌های باشگاه را پرداخت کنیم. ضمن اینکه بستری اقتصادی هم در این مدت فعال شود و البته بدهی هم به بدهی‌های قبلی اضافه نشود.»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>