کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبی بی سی به خاطر اشتباه خبری درباره ملکه انگلیس عذرخواهی کرد

شبکه خبری بی‌بی‌سی انگلیس س از اینکه یکی از خبرنگارانش با انتشار پیامی در شبکه توییتر به اشتباه اعلام کرد ملکه این کشور به علت بیماری در بیمارستان بستری شده، اقدام به عذرخواهی کرد.

ملکه انگلیس

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، کاخ سلطنتی انگلیس اعلام کرد: ملکه الیزابت دوم که ۸۹ ساله سن داشته و در ماه سپتامبر سال جاری میلادی به عنوان پرسابقه‌ترین ملکه تاریخ انگلیس دست پیدا خواهد کرد تنها برای چکاپ سالانه وضعیت سلامتش به بیمارستان پادشاه ادوارد هفتم در لندن رفته است.

سخنگوی کاخ باکینگهام اظهار کرد: رفتن ملکه انگلیس به این بیمارستان براساس قرار از پیش تعیین شده و به عنوان یک معاینه روتین انجام شده است و اکنون ملکه بیمارستان را ترک کرده است.

این بیانیه کاخ سلطنتی انگلیس پس از آن منتشر شد که یک خبرنگار شبکه بی‌بی‌سی در پیامی که در شبکه توییتر منتشر کرد اعلام کرد: ملکه الیزابت به منظور معالجه و بستری شدن به بیمارستان فرستاده شده است.

این خبرنگار چندی بعد با پاک کردن این پیام آن را در نتیجه یک “شوخی احمقانه” خواند و از این بابت عذرخواهی کرد.

شبکه بی‌بی‌سی در بیانیه‌ای اعلام کرد، در حساب کاربری یکی از خبرنگاران این شبکه پیام‌هایی مبنی بر اینکه یک عضو خانواده سلطنتی بیمار شده به اشتباه فرستاده شده است: “این پیام‌ها سریعا پاک شدند و ما از بابت هرگونه توهین، عذرخواهی می‌کنیم.”

در سال‌های اخیر ملکه انگلیس به علت کهولت سن از حجم وظایف خود کاسته و آن‌ها را به شاهزاده چارلز وارث تاج و تخت خود واگذار کرده است، با این حال چندی پیش وی به منظور حضور در آغاز به کار پارلمان انگلیس در این نشست حاضر شد.

هنگامی که ملکه انگلیس در ماه مارس ۲۰۱۳ به سبب اسهال و استفراغ در بیمارستان بستری شد برای نخستین بار در یک دهه گذشته به بستری شدن در بیمارستان نیاز پیدا کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>