کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدچه کسی نقش سهراب سپهری را بازی خواهد کرد +عکس

علی قوی تن در نقش سهراب سپهری فردا جلوی دوربین وحید موسائیان می رود.

علی قوی تن

به گزارش بانی فیلم، علی قوی تن که دوسال است تصمیم به ساخت زندگی سهراب سپهری گرفته، اکنون برای ایفای نقش سهراب جلوی دوربین می رود. این کارگردان در گفت و گو با بانی فیلم در پاسخ به این سئوال که موضوع فیلم «قشنگ و فرنگ» به کارگردانی وحید موسائیان چه ارتباطی با زندگی سهراب سپهری دارد، گفت: ابتدا وقتی آقای موسائیان از بنده دعوت کردند و گفتند می خواهم نقش سهراب را در فیلم من بازی کنید، تعجب کردم و با خودم گفتم ما با تشویق دوستداران سهراب و اهالی مطبوعات و بعضی مسئولین فرهنگی پا به میدان گذاشتیم و تحقیق و پژوهش را شروع کردیم، یکسال نگذشته بود که آقای جلال فاطمی در خبرها گفتند من پروانه ساخت برای تهیه فیلم زندگی سهراب را دریافت کرده ام و تا جشنواره هم فیلم را می رسانم. با شنیدن این خبر حرکت من کند و تقریبا متوقف شد. حالا جریان آقای موسائیان با آن قشنگ و فرنگ اش چی هست؟
قوی تن در ادامه گفت: اما توضیحات آقای موسائیان مرا مجاب به همکاری کرد، فقط میتوانم بگویم در این فیلم زندگی سهراب سپهری روایت نمی شود بلکه ما در شرایط ماورایی سهراب سپهری را می بینیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>