کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدوالیبال ایران با نتیجه سه بر یک از امریکا شکست خورد

تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین بازی خود در لیگ جهانی مقابل آمریکا نتیجه را واگذار کرد و در مسابقه دوم فردا به مصاف این تیم می‌رود.
والیبال ایران و امریکا

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال کشومان در نخستین بازی خود در لیگ جهانی ۲۰۱۵ صبح امروز از ساعت ۶:۴۰ در لس آنجلس به مصاف آمریکا، قهرمان دوره گذشته رفت و در پایان ۳ بر یک نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان برای آغاز مسابقه سعید معروف، عادل غلامی، سید محمد موسوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور را به میدان فرستاد.

در ست اول مسابقه آمریکایی‌ها تیم برتر میدان بوند و در طول مسابقه اختلاف امتیاز را به ۴ یا ۵ هم رساندند. برتری آنها تا پایان ادامه داشت و در نهایت آنها ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند.

در ست دوم هر دو تیم تا امتیاز ۸ پایاپای مساوی پیش رفتند، اما آمریکایی‌ها به یک باره اختلاف را زیاد کردند و حساب ۱۳ بر ۹ شد و همین روند تا امتیاز ۲۰ بر ۱۵ نیز ادامه داشت، اما بازیکنان کشورمان در ادامه نمایش بهتری را از خود داشتند و چندین امتیاز پیاپی را کسب کردند و اختلاف به ۲ رسید و در پایان برتری ۲۵ بر ۲۲ از آن میزبان شد.

در ست سوم شاگردان کواچ در تیم ملی ایران مسابقه را بسیار خوب آغاز کردند و حتی به برتری ۱۲ بر ۵ هم رسیدند، اما به یک باره بازی از دستشان خارج شد و این آمریکایی‌ها بودند که ضمن جبران اختلاف به وجود آمده ۲ امتیاز از تیم کشورمان پیش افتادند.

در ادامه کار ملی پوشان کشورمان بازی را به تساوی ۱۷ بر ۱۷ کشاندند، اما دوباره اوج گرفتند و با نمایش خوبی که داشتند اختلاف را به سه امتیاز رساندند و ست سوم را ۲۵ بر ۲۳ پیروز شدند.

در ست چهارم ملی پوشان کشورمان تا امتیاز ۱۴ مقابل میزبان پایاپای پیش رفتند، اما در ادامه کار این آمریکا بود که اختلاف را رفته رفته بیشتر کرد. شاگردان کواچ در امتیازهای پایانی به بازی برگشتند و فاصله را کم کردند اما در نهایت ۲۵ بر ۲۳ شکست خوردند تا در نهایت آمریکا ۳ بر یک برنده بازی شود.

در سال ۱۰ هزار نفری یو اس سی گی لن سنتر لس آنجلس بیش از ۸ هزار ایرانی حضور داشتند و تیم ملی کشورمان را به شدت تشویق می‌کردند.

بازی دوم ایران و آمریکا فردا ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>