کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبلیت های کنسرت همای پرواز شش ساعته تمام شدند

بلیت‌های کنسرت همای پرواز در عرض شش ساعت بعد از بازگشایی سایت بلیت فروشی موسسسه فرهنگی هنری آوای هنر به اتمام رسید.
کنسرت همای پرواز

به گزارش هنرآنلاین همای پرواز بعد از مدت‌ها روزهای ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه به همت موسسه “آوای هنر” در تالار وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت، استقبال ویژه و کم‌نظیر از اجرای این خواننده باعث شد تا بعد از بازگشایی سایت بلیت‌فروشی تمام بلیت‌های این کنسرت طی مدت ۶ ساعت به پایان برسد.

پیش از این سیدعلی نیکونیا (مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر) پس از قطعی شدن اجرای این کنسرت در تهران در این باره توضیح داده بود: کنسرت همای به همراهی ارکستربزرگ پرواز همای در تاریخ ۲۰ و ۲۱ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد. این کنسرت اجرائی خاص و خاطره‌انگیز برای دوستداران این خواننده است که برای تمام جزئیات آن برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام شده است. این برنامه پس از طی مراحل قانونی و اخذ همه مجوزهای وزارت محترم ارشاد و دفتر موسیقی در تهران برگزار خواهد شد.

او درباره جزئیات این کنسرت همچنین گفته بود: ‌اجرای تصنیف و غزل از اشعار شاعران سر‌شناس ایرانی با ارکستربزرگ محتوای اصلی این برنامه هستند که مدت‌ها تمرین شده که در این بین برخی غافلگیری‌ها نیز برای این کنسرت در نظر گرفته‌ایم که به مرور و در اطلاع‌رسانی‌های بعدی، در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

پرواز همای (با نام پیشین سعید جعفرزاده احمد سرگورابی) همراه با گروه “مستان” که مجموعه‌ای از نوازندگان سازهای ایرانی هستند، سبک تازه‌ای از موسیقی سنتی را ارائه می‌دهند. وی همچنین خواننده گروه ارکسترال به آهنگسازی شهرداد روحانی در آمریکا بوده‌ است. همای، ‌زاده روستای احمدسرگوراب در گیلان بوده و ترانه‌هایی را نیز به زبان‌های گیلکی و تالشی اجرا کرده‌ است. او دیپلم خود را از هنرستان کمال الملک رشت (مرکز استان گیلان) کسب کرد و با علاقه فراوان در رشته شعر آواز و آهنگ وارد دانشگاه آزاد تهران شد و با ساز تخصصی سه تار و پیانو تحصیلات خود را در دانشگاه به پایان رساند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>