کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفریدون آسرایی دلیل همکاری اش با آرمین ۲ ای اف ام را بیان کرد

چندی پیش و در اوایل اردیبهشت‌ماه تک‌آهنگ مجازی با نام «نیستی»‌ با همکاری فریدون آسرایی و یکی از خوانندگان سبک رپ، آرمین زارعی (معروف به آرمین ۲ای اف ام) در فضای مجازی منتشر شد که به یکی از آهنگ‌های پرشنونده این روزها تبدیل شده است.

فریدون و آرمین

فریدون آسرایی در گفتگو با خبرنگار عصرایران دلیل همکاری خود را با آرمین زارعی این گونه بیان کرد: ما در موسیقی خودمان خیلی اجازه انجام نوآوری نداریم اما شاید این نوع همکاری ها باب فعالیت های زیادی را باز کند. به نظر من اینگونه کارها اگر بتواند پیام مثبتی را برساند و در جامعه تاثیر مثبتی بگذارد، می تواند بسیار موثر باشد.

آسرایی بازخورد این اثر مشترک را به مردم واگذار کرد و گفت: اگر من بتوانم کلام بد را تبدیل به کلام خوب کنم و آن را وارد جامعه کنم، چرا این کار را نکنم؟

اجازه ندهیم موسیقی‌ زیرزمینی به انفجار تبدیل شود
این خواننده سرشناس به سابقه موسیقی رپ یا بحر طویل اشاره کرد و با گلایه از اینکه عده ای این نوع موسیقی را مبتذل و سطح پایین می دانند، تصریح کرد: با مجوز دادن به این گونه کارها اقدام رو به جلویی انجام دهیم تا کارهای زیرزمینی به انفجار تبدیل نشوند.

خواننده تک‌آهنگ «نیستی»، آرمین زارعی را جوان خوب و مودبی توصیف کرد و ادامه همکاری شان را وابسته به چگونگی بازخورد کار اول شان دانست.

مروری بر موسیقی آسرایی نشان می دهد که یکی از ویژگی های بارز کارهای او جوان پسند بودن‌شان است و این خصیصه نه تنها در موسیقی‌اش که در شخصیت او نیز مشهود است. این خواننده که در آستانه ۶۰ سالگی‌اش مخاطبان جوان زیادی را به کنسرت‌های خود می‌کشاند در این خصوص گفت: همکاری با جوانان مرا جوان نگه داشته است، جوانی یک حس است، شما می توانید بیست ساله باشید اما حس پیری کنید، می توانید ۶۰ ساله هم باشید و حس جوانی کنید. من هر هفته با جوان‌هایی که بعضا سن آن‌ها زیر ۲۰ سال است ورزش می کنم.

آسرایی که مدتی هم در کانادا زندگی می‌کرد، تهیه آلبوم جدید و همچنین بودن در کنار خانواده اش را دلیل بازگشت خود به ایران برشمرد و گفت: وقتی دیدم مادرم در نبود من و برادرم چقدر سختی کشیده، تصمیم گرفتم در ایران بمانم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>