کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدالناز شاکردوست : بعد از این فیلم هنوز نتوانسته ام به زندگی عادی بازگردم

الناز شاکردوست با انتشار یادداشتی در فضای مجازی،به تمجید از فیلم «اسب سفید پادشاه» پرداخت.

اسب سفید پادشاه

به گزارش بانی فیلم، الناز شاکردوست با انتشار پوستر حاضر در اینستاگرام خود نوشت:«فیلم سینمایی«اسب سفید پادشاه»،فیلمی که بعد از بازی در آن هنوز نتوانسته ام به زندگی عادی بازگردم..
حتی «عشق» را بازی کردن درد است!
از خدا می خواهم که شاهزاده سوار بر اسب بخت همه دخترکان سرزمینم را انسان بیافریند!».
شاکردوست یکی از پرطرفدارترین هنرمندان ایرانی در اینستاگرام است که بیش یک میلیون و دویست هزار فالوور دارد.
«اسب سفید پادشاه»از چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت در گروه استقلال روی پرده رفته است. این فیلم همزمان با تهران در سینماهای شهرستانها نیز روی پرده رفته است که از جمله آنها می توان به سینماهای هویزه و سیمرغ در مشهد،پردیس تک در یزد،ایران در ارومیه،قدس در همدان،ساویز در گوهر دشت کرج و … اشاره کرد.
در تهران نیز «اسب سفید پادشاه» در سینماهای آزادی،شکوفه،ملت،کوروش،استقلال،ایران،زندگی،بهمن،اریکه،سمرقند،مرکزی،حافظ،کیان،تماشا،راگا،شاهد،جی،رازی،تیراژه و فردوسی به نمایش درآمده است. «اسب سفید پادشاه» به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین لطیفی و بازی الناز شاکردوست، مجید یاسر، لیدا عباسی، علی طباطبایی، امیرعلی کاظمی، نیلوفر وهاب زادگان، نصرت میرعظیمی و فرهاد قائمیان، (و هنرمندان خردسال) آیدا امیری و سامان امیری ساخته شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>