کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری چند تن از مقامات ارشد فعلی و سابق فیفا

ه گفته برخی مقامات وزارت دادگستری آمریکا چندین تن از مقامات ارشد فعلی و سابق فیفا امروز چهارشنبه به دلیل فساد و رشوه خواری مربوط به نظارت این سازمان بر جام جهانی و دیگر مسابقات بین المللی فوتبال متهم می شوند.

به گزارش سرویس بین الملل فرارو، روزنامه های سوئیس، روزنامه نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال گزارش دادند که مقامات سوئیسی همین امروز دست به کار شده و چندین و چند تن از این مقامات را در زوریخ دستگیر کرده و قصد دارند آنها را به آمریکا استرداد کنند.

چندین سال است که مقامات فیفا در مورد مسئله دریافت رشوه برای انتخاب کشور میزبان مسابقات جام جهانی، تحت تحقیق و بازرسی پلیس آمریکا (اف بی آی) هستند.

روسیه میزبان مسابقات ۲۰۱۸ است، در حالیکه میزبانی سال ۲۰۲۲ به قطر داده شده، در سال ۲۰۱۴ نیز برزیل میزبانی این مسابقات را برعهده داشت. انتخاب قطر از آن جهت به شدت مورد سوال و انتقاد قرار گرفت که این کشور کوچک گرمای وحشتناکی دارد و فاقد تاریخچه فوتبالی معتبری است و در عین حال روابط نزدیکی میان خاندان حکومتی آن و سپ بلاتر، رئیس فیفا وجود دارد که قرار است طی هفته جاری رای گیری برای انتخاب مجددش به عنوان رئیس این سازمان انجام شود.

۱۰ تن از این مقامات ارشد فیفا که گفته می شود در هتل محل اقامت خود دستگیر شده اند، برای اجلاس سالانه در زوریخ حضور داشتند تا برای تمدید ریاست بلاتر نیز رای‌ گیری کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>