کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکشف تصاویر مستهجن از داخل مخفیگاه بن لادن

سرویس اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد، کماندوهای عملیات ویژه علیه اسامه بن لادن یکسری تصاویر مستهجن از مخفیگاه رهبر القاعده کشف کردند.

پایگاه خبری شبکه العالم: وسایل کشف شده از مخفیگاه اسامه بن لادن رهبر القاعده در ابیت آباد پاکستان، شامل تصاویر و ویدیوهای ضبط شده مستهجن، کتابهایی از لیبرال های چپگرا و دیدگاه هایی درباره راهبرد نظامی آمریکا بود.

این مقام ها که خواستند نامشان فاش نشود، خاطرنشان کرد که هنوز مشخص نیست که این ویدیوها از کدام قسمت از مخفیگاه بدست آمده است و یا این که چه کسی آنها را تماشا می‌کرده است.

“براین هیل” سخنگوی رییس اطلاعات آمریکا در گفت و گو با روزنامه انگلیسی دیلی میل با اشاره به حجم بالای فیلم های پورنوگرافی در مخفیگاه بن لادن سرکرده سابق القاعده در ابیت آباد پاکستان گفت: پیش از قتل بن لادن، اسناد و مدارک مهمی شامل نامه، کتاب و دیگر موارد از منزل وی کشف شد.

هیل افزود: با توجه با کتاب های کشف شده از منزل سرکرده القاعده، وی در تئوری توطئه حادثه ۱۱ سپتامبر وسواس داشته و این مجموعه، کتاب هایی از دیدگاه های راهبردی نظامی آمریکا، سلفی گری، سحر و جادو و همچنین نامه های بن لادن به خانواده و مکاتباتش با سرکردگان بارز تشکیلات القاعده را شامل می شود.

اسامه بن لادن سرکرده تشکیلات تروریستی القاعده در دوم مه ۲۰۱۱ پس از کشف مخفیگاهش در منطقه ابیت آباد پاکستان، به دست کماندوهای نیروی دریایی آمریکا کشته شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>