کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری پسری که برای تامین هزینه مواد از دختران جوان زورگیری میکرد

پسر شروری که با چاقوکشی قصد زورگیری از دختر جوانی را داشت، با حضور مردم ناکام ماند و پس از چند دقیقه توسط پلیس دستگیر شد.

دستگیری
زورگیری شبانه از دختران پولدار به خاطر چند گرم مواد!/ مردم پسر شرور را ناکام گذاشتندبه گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، ساعت ۲۳ شب گذشته ماموران واحد گشت کلانتری تهرانپارس در حین گشت زنی در خیابان عدی بودند که مشاهده کردند عده ای از شهروندان تجمع کرده اند.

جهت بررسی موضوع جلوتر رفتند که متوجه شدند،‌ جوانی شرور با چاقو کشی قصد زورگیری از دختر جوانی را داشته که با حضور مردم ناکام مانده و در حال فرار می باشد.

بلافاصله ماموران طرح مهار را به اجرا گذاشته و موفق شدند متهم را در یکی از کوچه‌های فرعی دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

متهم به نام “احسان” که ۳۰ سال داشت در بازجویی‌های پلسی به زورگیری اعتراف کرد و گفت: چند شبی است که برای تامین هزینه مواد دست به زورگیری از دختران جوان می‌زنم.

سپس دختر جوان که بر اثر جراحت ناشی از چاقوکشی احسان به بیمارستان منتقل شده بود پس از درمان اولیه به کلانتری مراجعه کرد و به ماموران گفت: در خیابان عدی داخل ماشین منتظر عمویم بودم که ناگهان متهم با چاقو به سمت حمله کرد.

وی ادامه داد: پسر شرور می‌خواست گوشی مرا به زور بگیرد که بنده مقاومت کردم و متهم با چاقو ضربه‌ای به دست چپ من وارد کرد و وقتی سارق زورگیر مشاهده کرد دستم خونریزی کرده و مردم در حال نزدیک شدن، ‌هستند شروع به فرار کرد.

سرهنگ ضرغام امیری رییس کلانتری ۱۲۶تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم نیز در بازجویی های پلیسی به جرم خود معترف و پرونده وی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>