کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبیوه سفید طراح قتل دست کم ۴۰۰ نفر است

“بیوه سفید” عامل کشتار دست‌کم ۴۰۰ نفر در حملات تروریستی کشورهای مختلف آفریقایی، معرفی شده است.

بیوه سفید


به گزارش اشگاه خبرنگاران به نقل از تلگراف؛ “سامانتا لوتویت،” ملقب به “بیوه سفید،” مادر چهار فرزند و یکی از اعضای کلیدی گروه تروریستی “الشباب” است. او یک تروریست باهوش با ذاتی شیطانی است که پس از هلاکت بسیاری از رهبران الشباب در حملات پهپادی، به سرعت جای آنها را گرفت و ارتقاء درجه یافت.

نیروهای امنیتی سومالی،”بیوه سفید” را طراح قتل دست کم ۴۰۰ نفر شامل ۱۸۴ دانشجوی دانشگاه کنیا می‌دانند. ” لوتویت” اکنون دست راست “احمد عمر،” رهبر گروه تروریستی الشباب” است. او هماهنگ کننده حملات انتحاری و بمب‌گذاری در سومالی و کنیا بوده و تلاش می‌کند کودکان را به گروههای افراطی جذب کند.

” بیوه سفید” فارغ‌التحصیل دانشگاه لندن است و فقط ۳۱ سال دارد. او به خانواده‌های فقیر پیشنهاد می‌کند در ازای دریافت ۳۰۰ پوند از زنان و کودکان خود به عنوان عاملان انتحاری استفاده کنند. مقامات سومالی اعلام کردند، نیروهای ویژه انگلیس به موگادیشو آمده‌اند تا “بیوه سفید” و دیگر افراطی های انگلیسی را دستگیر کنند؛ اما وزارت امور خارجه انگلیس هنوز در این باره اظهار‌نظری نکرده است.

“لوتویت” در حملات تروریستی هفتم ژوئیه ۲۰۰۵ ( ۱۶ تیر۸۴) در باکینگ همشایر، همسر خود را از دست داد و پس از آن به گروههای افراطی پیوست و در چندین عملیات تروریستی حضور فعال داشت.

برخی منابع غیر رسمی از تغییر چهره “بیوه سفید” با کمک جراحی پلاستیک خبر داده‌اند. اینترپل حکم بازداشت وی را صادر کرده و “لوتویت” در ۲۰۰ کشور تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>