کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپسر تونی باعث بروز اتفاقات تبریز شد

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ معتقد است برداشت اشتباه هواداران تراکتورسازی از صحبت های پسر تونی اولیویرا باعث بوجود آمدن این اتفاقات شد .


بهمنی: پسر تونی سر منشا اتفاقات تبریز بودحجت الله بهمنی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران درباره اتفاقات عجیب رخ داده در پایان دیدار تراکتورسازی و نفت تهران اظهار داشت: من در ورزشگاه حضور داشتم و دقیقا متوجه نشدم که چرا هواداران تراکتورسازی به شادی می پردازند. گویا گزارشگر رادیو نتیجه بازی سایپا و سپاهان را ۲-۲ اعلام کرده بود و با توجه به این مساله عده ای گمان کردند که با تساوی دو تیم سپاهان و سایپا در نهایت تیم تراکتورسازی قهرمان می شود و به همین خاطر هواداران برای شادی به زمین بازی ریختند .

وی در خصوص اینکه آیا پسر تونی اولیویرا اطلاعات دقیق به نیمکت تراکتور سازی ارائه داده است یا خیر افزود : پسر تونی اولیویرا، سرمربی تراکتورسازی، درخصوص سیستم بازی در حال صحبت با نیمکت نشینان این تیم بود که گویا هواداران برداشت اشتباه از صحبت های وی داشتند و این مساله باعث شد که عده ای فکر کنند پسر اولیویرا در رساندن بحث قهرمانی تیم تراکتورسازی نقش داشته باشد اما بعضی سوءتفاهمات باعث بوجود آمدن این مشکلات شد .

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به شایعه ای که گفته شده این اطلاعات غلط به خاطر کنترل جو ورزشگاه و خروج داور و بازیکنان حریف از زمین بوده تصریح کرد:اصلا چنین مسائلی محال است که اتفاق بیافتد.

وی در پاسخ به این سوال که وسایل ارتباطی در دقایق پایانی قطع شده بود یا خیر بیان داشت: متاسفانه زمانی که هواداران برای شادی تیم خود به زمین بازی ریختند این مساله باعث شد که سیستم های استادیوم قطع شود .همچنین سیستم های صوتی دچار آسیب شد و برق باندهای صوتی نیز قطع گردید.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در واکنش به انتقادات مسئولان تراکتورسازی از سازمان لیگ و متهم کردن آنها به طرفداری از سپاهان خاطرنشان کرد: برای اینکه تمام شک و شبهه ها از بین برود این را بگویم که ما تمام تدارکات قهرمانی را در شهر تبریز دیده بودیم و سکویی که بسیار شکیل تر و بهتر بود را به این شهر بردیم. شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد قهرمان لیگ در اصفهان مشخص شود به خاطر همین ما سکوی B خود را به این شهر فرستادیم.

وی در ادامه افزود: ما سکویی را که به تبریز برده بودیم را برای فینال جام حذفی به تهران منتقل می کنیم و آن وقت است که تفاوتش را با سکویی که در اصفهان استفاده شد خواهید دید. این مساله برای من جای سوال دارد اگر قرار بود سازمان لیگ قهرمانی را به سپاهان بدهد پس چرا بیشتر مسئولان جشن قهرمانی از جمله خودم و افراد دیگر در تبریز حضور داشتند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>