کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدگزارشی از کنسرت علی زند وکیلی در برج میلاد

علی زند وکیلی شب گذشته (جمعه ۲۵ اردیبهشت ماه) در دو سئانس در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت.
علی زند وکیلی

سرویس موسیقی هنرآنلاین: از اتفاقات خوبی که این روز‌ها می‌افتد، استقبال گرم قشر جوان از موسیقی ایرانی است. موسیقی که با اشعار کلاسیک و آواز ایرانی بعید به نظر می‌رسید در حضور موسیقی‌های وارداتی الکتریکی بتواند اینچنین با آن ردهٔ سنی ارتباط بر قرار کند. این را وقتی متوجه می‌شوی که بیست و پنجم اردیبهشت در ترافیک ورودی برج میلاد یک ساعت گیر می‌کنی تا به کنسرت علی زند وکیلی برسی.

ناردونه آهنگی که تقدیم مادر شد

بعد از اجرای اولین قطعه، علی زند وکیلی با اجرای “گلنار” به زنده‌یاد داریوش رفیعی ادای دین کرد. بازخوانی این آهنگ به قدری زیبا انجام شد که از همان ابتدا همراهی و هم‌خوانی حاضرین را در پی داشت. پس از آن زند وکیلی “ناردونه” را اجرا و به مادرش که در سالن حاضر بود تقدیم کرد. آنچه که در سالن میلاد به چشم و گوش می‌آمد یکی نور‌پردازی خوب و دیگری صدابرداری مناسب بود.

قطعه چهارم “تار رباب” نام داشت. که با هنرنمایی سینا عالم و برادرش سحاب به زیبایی هرچه تمام‌تر اجرا گردید. اجرای این آهنگ بهانه‌ای بود تا خواننده گروه زند از آشنایی خودش با حبیب رضایی بگوید و از حضور وی در این کنسرت تشکر کند. رضایی نیز که از بازیگران مطرح و مردمی است به تشویق و ابراز احساسات حاضرین پاسخ داد و به آن‌ها ادای احترام کرد. “غروب کوهستان” نیز قطعه بعدی بود که نواخته شد.

اما برای اجرای دو آهنگ بعدی، علی زند وکیلی از بابک غسالی دعوت کرد تا گروه را با نوازندگی بربط همراهی کند. اولین آن‌ها “میان تاریکی” نام داشت که براساس شعری از زنده‌یاد فروغ فرخزاد بود. این اجرا نشان داد که اشعار فروغ که تاکنون کمتر از طرف خواننده‌ها انتخاب شده است تا چه اندازه قابلیت اجرا به صورت تصنیف دارد. همچنین دومین آهنگی که غسالی در آن نوازندگی می‌کرد‌ “ای دریغا” با شعری از ابتهاج بود.

قطعه‌هایی که پس از آن اجرا شد عبارت بودند از “مهربان من”، “فریاد” و “به سوی تو”. اما آهنگی که همه را به وجد آورد و هم‌خوانی تمام حضار را به همراه داشت آهنگ زیبای “رفتی” بود. زند وکیلی قبل از اجرای آن رو به همه کرد و گفت که این برای من نیست برای همه شماست.

سیه مو محمد زند وکیلی را به روی صحنه آورد

در این قسمت از برنامه علی زند وکیلی برادرش محمد را به عنوان خواننده مهمان به روی صحنه فراخواند تا “سیه مو” و‌ “ای ایران” را باهم اجرا کنند. هم‌خوانی این دو به قدری خوش نشسته بود که بعد از اجرای هر کدام حاضرین در سالن ایستاده آن‌ها را تشویق کردند.

ایرانگردی با زند وکیلی

قطعه “ای ایران” اجرای متفاوتی با آنچه قبلا شنیده بودیم داشت. به این ترتیب که در میان بندهای این شعر معروف که توسط علی خوانده می‌شد، برادرش اقدام به اجرای قطعاتی از موسیقی فولک نواحی ایران من جمله لری، آذری، کردی، گیلکی، شیرازی، جنوبی و سیستانی نمود.

اما آنچه که این روز‌ها در کنسرت‌های بهاره تهران شاهد آن هستیم تشویق بی‌امان مردم در پایان اجراهاست. چیزی که در هر بار گروه مویسقی اجرا کننده را برای اجرای دوباره بر روی صحنه نگه دارد. گویا این به عنوان یک رسم در همه کنسرت‌ها درآمده است و کنسرت دیشب نیز از این قاعده مستثنی نبود. بدین ترتیب زند وکیلی دو قطعه “رفتی” و “سیه مو” را مجددا اجرا و سپس برای بار دوم خداحافظی کرد.

مهمانان ویژه

از میهمانان دیشب می‌توان به سعید امیر سلیمانی، هنگامه قاضیانی، کمند امیرسلیمانی، علیرضا افکاری، افشین پیروانی، امیر غفوری، یا‌حا کاشانی، آزاده زارعی، الهام پاوه‌نژاد، شبتم مقدمی، و مریم حیدرزاده اشاره کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>