کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحضور شیلا خداداد و اکبر عبدی در رسوایی ۲ قطعی شد

در حال حاضر فقط حضور شیلا خداداد و اکبر عبدی در پروژه سینمایی «رسوایی ۲» قطعی شده است و با بازیگر دیگری بصورت قطعی توافق نشده است.
شیلا خداداد در رسوایی

به گزارش فرجام، خبرهایی از رسانه‌های مختلف مبنی بر حضور محمدرضا شریفی‌نیا، کامران تفتی و مریم کاویانی در «رسوایی ۲» که در سری اول این فیلم ایفای نقش کردند، منتشر شد؛ اما تاکنون خبر موثقی از حضور قطعی این سه بازیگر وجود نداشته و اضافه شدن این سه بازیگر به جمع بازیگران در «رسوایی ۲» قطعیت نیافته است و تنها بازیگرانی که به طور قطعی حضورشان در پروژه نهایی شده است، شیلا خداداد و اکبر عبدی هستند.
شایان ذکر است؛ «رسوایی» عنوان چهارمین اثر سینمایی مسعود ده‌نمکی بود که در اسفند ۹۱ با حضور اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی‌نیا، کامران تفتی و جمعی دیگر از بازیگران به روی پرده سینما رفت.
این فیلم روایتگر داستان دختری بنام افسانه بود که درپی بیماری مادرش و بدهی‌های پدرش به شدت تحت فشار طلبکاران قرار گرفته و برای پرداخت این بدهی‌ها به راه‌های متعددی متوسل می‌شود.
گفتنی است؛ «رسوایی» با فروش ۴ میلیاردی در گیشه به کار خود پایان داد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>