کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک در ایران افتتاح شد

رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به افتتاح نخستین خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک ایران، گفت: تولید محصولات سلامت‌محور در کشور می‌تواند سهم قاچاق را کمتر و تولید ثروت را بیشتر کند.

لوازم آرایش

به گزارش ایسنا، نخستین خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک ایران با حضور رئیس سازمان غذا دارو افتتاح شد.

رسول دیناروند در حاشیه افتتاح نخستین خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک ایران با توضیح تولید اینگونه لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک در کشور عنوان کرد: محصولات ارگانیک در دنیا روز به روز مورد توجه قرار می‌گیرد و بیشترین استفاده از اینگونه محصولات نیز در حوزه کشاورزی است ولی خوشبختانه ما امروز شاهد تولید نخستین محصول آرایشی و بهداشتی تولید داخل در کشورمان هستیم.

وی با اشاره به این‌که انواع واردات لوازم آرایشی – بهداشتی ارگانیک در کشور وجود دارد ولی بسیار گران است، بیان داشت: متأسفانه قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی به ایران بسیار زیاد است و ما هر چه بتوانیم در حوزه تولید اینگونه لوازم در کشورمان سرمایه‌گذاری کنیم و برندهای معتبر ملی ایجاد کنیم، قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران نیز کمتر می‌شود.

رئیس سازمان غذا در توضیح بیشتر درباره مواد اولیه محصولات آرایشی – بهداشتی ارگانیک که برای نخستین بار در ایران تولید می‌شود، گفت: این محصول یک نوع کرم صورت است که تمام فرمولاسیون آن در ایران و به صورت گیاهی صورت پذیرفته است.

دیناروند ادامه داد: در بین تولیدات سلامت‌محور لوازم آرایشی – بهداشتی بیشترین قاچاق را در کشور دارد و متاسفانه قاچاق همیشه باعث ضرر به تولید و اشتغال می‌شود و از طرفی دیگر تبلیغات اینگونه لوازم آرایشی بهداشتی در شبکه‌های ماهواره‌ای دامنه این مشکل را افزایش می‌دهد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بر اساس محورهای اقتصاد مقاومتی با تولید اینگونه فرآورده‌ها در داخل کشور هم سهم قاچاق را در ایران کم کنیم و هم برای ایران تولید ثروت صورت پذیرد. بنابراین تولید کالاهای سلامت محور در این حوزه می‌تواند نقش مؤثری ایفا کند زیرا متاسفانه کالاهای قاچاق در ایران سالانه رقمی بالغ بر ۲۰ میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>