کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری فردی که دختران دبیرستانی را اغفال میکرد

با تلاش ماموران پلیس فتا استان فارس، فردی که با اغفال دختران از آنها اخاذی می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا فارس در این زمینه گفت: در این پرونده مدیر صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی با بارگذاری تصاویر شخصی دختران و به دام انداختن تعدادی از کاربران از آنها اخاذی می‌کرده است.

سید موسی حسینی ادامه داد: مردی میانسال با حالتی مشوش به همراه دختر دبیرستانی خود وارد پلیس فتا شده و عنوان کرد؛ چندی پیش با دیدن تلفن همراه دخترش، به‌صورت ناخواسته متوجه می‌شود که وی در یک گروه از شبکه اجتماعی عضویت دارد که پس از وارد شدن به این گروه عکس‌های شخصی دخترش به همراه متن‌هایی تهدیدآمیز و نامربوط مشاهده می‌کند.

وی افزود: دختر شاکی نیز بیان کرد مدتی پیش از طریق یکی از دوستانم با این گروه آشنا شده و در آن عضو شدم، سپس با مدیر گروه که خود را پسری جوان معرفی کرد آشنا شده و عکس‌های شخصی خود را برای وی ارسال کردم.

این مقام انتظامی گفت: با مطرح‌شدن این موضوع تیمی از اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا تشکیل و ماموران با اقداماتی فنی و تخصصی، موفق به شناسایی متهم شدند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>