کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرخواست طلاق به خاطر اینکه مغازه شوهر همیشه پر از دختر هست

زن جوان راهی دادگاه خانواده شد تا از شوهر عطرفروش خود برای همیشه جدا شود.


به گزارش اشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مغازه عطر فروشی دارد و به واسطه شغلش با دختران زیادی در ارتباط است. این موضوع واقعا مرا آزار می‌دهد و الان چند سال است که دارم عذاب می‌کشم.

زن جوان ادامه داد:هربار به همسرم او اعتراض می‌کنم با من دعوا می‌کند و می‌گوید که زیادی در کار‌هایش دخالت می‌کنم. شوهرم اصلا به خواسته‌ها و نظرات من اهمیتی نمی‌دهد و کار خودش را می‌کند. چند بار از او خواستم شغلش را عوض کند و دیگر سر این کار نرود. ولی او اصلا به حرفم گوش نمی‌کند.

وی افزود:هر بار به مغازه‌ همسرم رفتم آنجا پر از دختر بوده که همیشه هم با شوهرم در حال بگو و بخند هستند. من هم مجبور بودم که تحمل کنم و حرفی نزنم. برای همین دیگر خسته شدم و تصمیم به جدایی گرفتم. من دیگر نمی‌خواهم در کنار مردی زندگی کنم که هر روز از دستش حرص بخورم.

بعد از صحبت‌های این زن قاضی شوهر وی را نیز به دادگاه احضار کرد. ‎

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>