کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدلباس متفاوت تیم ملی فوتبال زنان آمریکا رونمایی شد

از لباس جدید تیم ملی فوتبال زنان آمریکا پرده برداری شد، این لباس برای جام جهانی آتی که از ماه ژوئن در کانادا برگزار می شود، در نظر گرفته شده است.

لباس تیم ملی فوتبال زنان

این لباس جدید توسط تولید کننده بزرگ لباس های ورزشی، “نایک” طراحی و تولید شده است. این لباس با بلوز و شرت قرمز، آبی و سفید سنتی آمریکا کاملاً متفاوت است.

“الکس مرگان”،(Alex Morgan) گلزن این تیم طرح نوآورانه نایک را ستوده و افزوده است: «سیاه و سفید متفاوت از هر ترکیب دیگری است که پیشتر داشته ایم. می دانید که این لباس قرمز و سفید و آبی نیست، آنها خواسته اند لباس ما تمیز باشد. فکر می کنم لباس سفید به معنای پاکی است و من آن را دوست دارم».

“مارتین لوتی”، سخنگوی نایک درباره این نوآوری بزرگ می گوید: «ما همیشه به طرح های خانگی فکر می کنیم و ذهن مان دور نمی رود به همین دلیل از آبی و قرمز و سفید دور شدیم و سفید را انتخاب کردیم».

وی ادامه داد: «اگر شما دقتی به لباس های فعلی داشته باشید، همه آنها سفید و به نوعی منحصر به فرد می باشند. بنابراین ما در حال تغییر دادن تاریخ نیستیم. ما همیشه به تاریخ پای بند بوده ایم».

http://uc.niksalehi.com/up2/images/ip7q7f6ez4excjp61j.gif
اما نکته جالب توجه در لباس طراحی شده توسط نایک، جوراب زرد نئونی و شبرنگی است که برای این لباس طراحی شده است. سخنگوی نایک در ادامه می افزاید: «لباسی که طراحی شده، یکپارچه و یکدست است.

از سر تا پا رنگ آن سفید است و جوراب هایی که برای آنها در نظر گرفته شده، به این لباس جلوه بیشتری داده است و حالت خاصی به آن اضافه کرده است».

تیم فوتبال زنان ایالات متحده در ۸ ژوئن سال جاری، نخستین بازی خود را در چهارچوب جام جهانی فوتبال زنان مقابل تیم ملی استرالیا برگزار خواهد کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>