کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسارا پیلن نزدیکی اوباما به ایران را به معاشقه با شیطان تشبیه کرد

سارا پیلن فرماندار سابق آلاسکا و یکی از رهبران جنبش محافظه کار ” تی پارتی” در آمریکا به شدت از سیاست های باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در قبال توافق هسته ای با ایران انتقاد کرد.سارا پیلن: توافق با ایران

سارا پیلن

به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت “هیل” پیلن با نوشتن مطلبی در فیسبوک، نزدیکی اوباما به ایران را به ” معاشقه با شیطان” تشبیه کرده و از کنگره تحت تسلط جمهوریخواهان خواست به هر قیمت ممکن جلوی توافق احتمالی با ایران را بگیرد.

پیلن نوشت:” ما باید در نظر داشته باشیم که رهبران ایران حق موجودیت اسراییل را به رسمیت نمی شناسند. ایران خواهان نابودی اسراییل و در واقع خواهان نابودی ماست.”

پیلن در ادامه نوشت:” تنها نهادی که می تواند در برابر رییس جمهوری که با نادیده گرفتن قانون اساسی کشورمان را خطر می اندازد و دشمنانی که تلاش دارند با معاهدات بین المللی متحدان ما را تضعیف کنند، بایستد، کنگره است.”

پیلن ۵۱ ساله در ادامه نوشت: کنگره نباید دست روی دست بگذارد و اجازه دهد اوباما به معاشقه خود با شیطان ادامه دهد.”

این سیاستمدار تندرو جمهوریخواه از سیاست های اوباما در قبال اسراییل و روند صلح در خاورمیانه نیز به شدت انتقاد کرد و این سیاست ها را سبب تضعیف بی سابقه روابط واشنگتن – تل آویو دانست.

نامزد معاونت ریاست جمهوری جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ از جمهوریخواهان کنگره خواست به هر قیمت ممکن جلوی اقدامات و سیاست های اوباما بایستند و اجازه ندهند اوباما روابط آمریکا را متحدان نزدیک و سنتی واشنگتن را به خطر اندازد.

او نوشت جمهوریخواهان باید از حق قانونی خود برای تایید و تصویب معاهدات بین المللی در کنگره نگذرند و این حق را تسلیم خواست های رییس جمهور آمریکا نکنند.

کفتنی است سه شنبه هفته گذشته همزمان با اعلام وصول طرح تعدیل شده “بازبینی توافق هسته ای با ایران ” از سوی رهبر جمهوریخواهان سنای آمریکا پیشنهاد الحاق متممی به این طرح که توافق هسته ای با ایران را جزء یک معاهده تلقی می کرد و حقوق مرتبط با آن را برای آن به رسمیت می شناخت، رد شد.

در صورت تصویب این متمم، توافق هسته ای با ایران می بایست برای رسمیت یافتن و اجرایی شدن با اکثریت دو سوم اعضای کنگره به تصویب می رسید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>