کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمحسن چاوشی و سینا سرلک قطعه ای به نام مینا را همخوانی میکنند

«محسن چاوشی» خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان و «سینا سرلک» خواننده موسیقی ایرانی قرار است اثری را با همکاری هم منتشر کنند.

سینا سرلک و چاوشی

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، سینا سرلک در صفحه شخصی خود با انتشار خبر این همکاری نوشته است: «با محسن چاوشىِ عزیز ، همدل و همصدا شدیم ، تا نتیجه ی این کارِ مشترک، به گوشِ شما عزیزان برسد و بر دِلهای‌تان بِنشینَد، امیدواریم نتیجه ی این همدلى، براى شما عزیزان نیز گوش نواز و لذّت بخش باشد، بزودى میهمانِ دلهاىِ شما هموطنانِ عزیز خواهیم بود.»

چاوشی هم با تایید این خبر، اسم این قطعه را «مینا» اعلام کرده که کار آهنگسازی و تنظیم را نیز خود چاوشی برعهده داشته. همچنین سینا سرلک در این قطعه به زبان بختیاری خوانده و محسن چاوشی نیز خواننده بخش کُردی است.

شایان ذکر است که سینا سرلک، سال گذشته در برنامه رادیویی «موسیقی من» گفته بود که احتمال همکاری او با محسن چاوشی به عنوان خواننده در یک قطعه وجود دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>