کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعکس های سگ کشی هولناک این بار در چین

خشونت انسان مرزی نمی‌شناسد. جنگ و نسل‌کشی علیه انسان یک طرف ماجرا و ظلم به جانوران دیگر روی دیگر آن است. اخیرا کمپین‌های حفاظت از حقوق حیوانات برپا شده تا جلوی آسیب‌های انسان بر محیط زیست و جانوران را بگیرد. «سگ‌کشی» این بار در چین موجی از نگرانی را به راه انداخته است.

کشتن سگ در چین

به گزارش فرادید به نقل از دیلی‌میل، البته این اتفاق در چین بی‌سابقه نیست. چندی پیش یک کلیپ تصویری که به صورت مخفیانه فیلم‌برداری شده بود در فضای مجازی منتشر شد. در این کلیپ، سگ‌های بی‌گناه در جلوی چشم یکدیگر با ضربات ممتد باتوم کشته می‌شوند تا جیب برخی پر از پول شود. این افراد سپس پوست سگ‌ها را از بدنشان جدا می‌کنند و آن را به چرم تبدیل می‌کند. «تجارت چرم سگ» در چین حالا باعث شده تا فعالان محیط زیست احساس نگرانی کنند.

بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر حیوانات که به اختصار PETA نامیده می‌شود، ویدئویی را منتشر کرده که «واکین فینیکس» ستاره هالیوودی بر روی آن صحبت می‌کند. او می‌گوید: «این کلیپ یکی از بدترین چیزهایی است که من در سراسر زندگی دیده‌ام.» سپس شاهد اقدامات «وحشیانه» چند نفر در کارخانه‌ای در چین هستیم.

«سگ‌کشی» در چین
گزارش‌هایی از این کشتارگاه رسیده که نشان می‌دهد زمانی که پوست برخی از سگ‌ها را از بدنشان جدا می‌کردند، آن‌ها هنوز زنده بوده‌اند.

 

«سگ‌کشی» در چین
دستکش تهیه شده از پوست سگ

 

فینیکس در ادامه گزارش خود می‌گوید: «این سگ‌ها از خیابان‌های چین جمع‌آوری شده و در نهایت به شکلی بی‌رحمانه کشته می‌شوند. پوست این سگ‌ها به دستکش، کمربند چرم و کالاهایی از این قبیل تبدیل می‌شود. ترس را می‌توان از چشمان این سگ‌ها احساس کرد. آن‌ها نظاره‌گر اتفاقات هستند. سگی که قبل از آن‌ها آمده جلوی چشمانشان با چند ضربه کشته شده و گلوی آن‌ها را بریده می‌شود. نوبت آن‌ها نیز فرا خواهید رسید، هرچند کمی زمان می‌برد.»
محصولات این کارخانه در سراسر جهان به فروش می‌رسد. نمونه‌ی آن بریتانیا است که مردم به دلیل ارزان بودن جنس‌های چینی به راحتی می‌توانند آن را خریداری کنند.

 

«سگ‌کشی» در چین

«سگ‌کشی» در چین

در این گزارش به نقل از یکی از عوامل کشتار سگ‌ها آمده است: «در این کارخانه روزانه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ سگ کشته و پوستش جدا می‌شود. حدود ۳۰۰ سگ نیز در مجموعه نگهداری می‌شود و می‌توان دید که برخی از سگ‌ها از سر و کول دیگری به قصد فرار از اینجا بالا می‌روند.»

گفتنی است که صنعت گوشت سگ در چین مشهور است، اما این اولین باری است که تصاویری از صنعت چرم سگ در چین منتشر شده است. کارگران می‌گویند که برخی از فروشندگان پس از فروش گوشت سگ به رستوران‌های چینی، پوست آن را به کارگاه‌های تولید چرم می‌‎فرستند.

خبرگزاری رویترز نیز در ماجرای بازدید از یک کارگاه تولید چرم در چین، وجود پوست سگ در زیر نور آفتاب را تایید کرده است. سازمان‌های بین‌المللی محافظ حقوق حیوانات از چین به دلیل چنین رفتارهایی به شدت انتقاد کرده‌اند.

 

«سگ‌کشی» در چین
روز گذشته نیز حدود ۱۵۰ سگ در قفس‌های کوچک و تنگ دیده شدند که به سمت این کشتارگاه‌ها برده می‌شدند. آن‌ها آماده کشتاری بی‌رحمانه بودند. قلاده‌های این سگ‌ها نشان می‌داد که صاحبانی دارند و سگ‌های خیابانی نیستند. خوشبختانه آن‌ها نجات یافتند و قرار است صاحبانشان پیدا شود.

 

«سگ‌کشی» در چین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>