کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمدیر گوگل : دلیل به وجود آمدن سرویس جستجوی عکس جنیفر لوپز بود

«اریک اشمیت» مدیر ارشد و رئیس هیات مدیره شرکت گوگل در مصاحبه‌ای گفته است که «جنیفر لوپز» خواننده مشهور دلیل به وجود آمدن سرویس جستجوی عکس گوگل بوده است.

جنیفر لوپز ورساچی

اشمیت در این مصاحبه تکامل سرویس‌دهندگان خدمات اینترنتی را مورد بحث قرار می‌دهد و در میان حرف‌هایش به پوشش جنجال برانگیز جنیفر لوپز در مراسم جوایز موسیقی گرمی در سال ۲۰۰۰ و لباس سبز مشهور «ورساچی» اشاره می‌کند و می‌گوید: «هنگامی که ما سرویس جستجوی گوگل را راه‌اندازی کردیم مردم از اینکه با تایپ کردن چند کلمه ساده به راحتی می‌توانستند در رابطه با همه چیز اطلاعات کسب کنند، بسیار هیجان زده بودند؛ اما این تکنولوژی متنی برای آن روزها کافی نبود به همین دلیل، «لری پیج» و «سرگئی برین» موسسان گوگل از این امر رضایت نداشتند و معتقد بودند که مردم به چیزی بیشتر از دیدن متن نیازمند هستند».

او ادامه می‌دهد: «این امر پس از حضور جنیفر لوپز در مراسم گرمی سال ۲۰۰۰ و توجه جهانی به لباس او بیش از پیش مشخص شد. در آن زمان بیشترین نام جستجو شده در جستجوگر گوگل نام جنیفر لوپز بود، اما ما نمی‌دانستیم که مردم دقیقا چه می‌خواهند و سرویس ما آنچنان دقیق و قوی نبود. اینطور بود که با انجام تغییراتی در سرویس جستجوی گوگل بخش جستجوی تصاویر به شکل دقیق امروزی متولد شد».

البته گوگل تنها نام بزرگی نیست که به واسطه لباس جنیفر لوپز محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. دوناتلا ورساچی طراح این لباس در مصاحبه با خبرگزاری کانادایی در رابطه با این لباس و محبوبیت آن گفته است «این موفقیت غیر منتظره بود، فردای روز مراسم همه مردم در رابطه با لباس او صحبت می‌کردند و این امر تبلیغ بسیار بزرگی برای برند ما بود ».

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>