کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددختر آمریکایی در خیابان قدم زد و متلک پرانی ها را ضبط و پخش کرد

یک دختر آمریکایی، با ۱۰ ساعت قدم زدن در نیویورک، و ثبت ۱۰۸ مورد تعرض و مزاحمت خیابانی، از پدیدۀ آزار و تعرض زنان در خیابان های آمریکا پرده برداشت.

دختر امریکایی

به گزارش آخرین نیوز به نقل از العالم، “شوشانا رابرتس” لباسی کاملا معمولی و ساده به تن کرد و برای ضبط کردن “متلک پرانی های” رهگذران، دستگاه ضبط صوت بر روی دست های خود نصب کرد و سپس بدون هرگونه توجه به حرف هایی که رهگذران به او می زدند، به قدم زدن در خیابان های نیویورک پرداخت. در این میان، “راب بلیس” دوستِ شوشانا، که پیشاپیشِ او قدم می زد، در کوله پشتی خود دوربینی تعبیه کرد تا از موارد تعرض به شوشانا، فیلم برداری کند.

شوشانا در مدت ۱۰ ساعت پیاده روی در خیابان های نیویورک، ۱۰۸ بار مورد تعرض مردان رهگذر قرار گرفت، که این ۱۰ ساعت را در ۲ دقیقه خلاصه کرده و بر روی یوتیوب قرار داد. این فیلم توجه بسیاری از کاربران یوتیوب را به خود جلب کرده و در مدت دو روز، حدود ۱۰ میلیون بازدید کننده داشته است.

این ویدئو، در چارچوب برنامه های سازمان مبارزه با پدیده تعرض و آزارجنسی زنان تحت عنوان Hollaback تهیه شده است. این سازمان را زنی به نام “امیلی می” پایه گذاری کرده است. امیلی می، همواره در ترجمۀ تعرض و آزار جنسی زنان، از مفهوم ِ هندی این اصطلاح استفاده می کند که به معنی “خشمگین کردنِ زنان” است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>