کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکتک زدن همسر به خاطر بخشیدن مهریه

مرد جوان ۷ ماه همسرش را کتک می زد تا مهریه اش را ببخشد.
کتک زدن

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادگاه خانواده، درخواست طلاق از شوهر خود را ارائه کرد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: ۷ ماه است که با جمال شوهرم ازدواج کرده ام. جمال پسر یکی از دوستان پدرم بود که از من خواستگاری کرده بود و ما خیلی زود بدون اینکه همدیگر را بیشتر بشناسیم به عقد یکدیگر در آمدیم. روز خواستگاری به پیشنهاد پدرم، ۷۵۰ سکه به عنوان مهریه تعیین شد.

این زن ادامه داد: تازه بعد از ازدواج بود که جمال را بیشتر شناختم. جمال مرد عصبی و بداخلاقی بود که سر هرچیز مرا کتک می زد. از آنجایی که طلاق در خانواده ما رسم خیلی خوبی نبود من سعی می کردم این رفتارهای جمال را تحمل کنم. ولی یک چیز مرا خیلی آزار می داد. آن هم این بود که جمال مرتب مرا آزار می داد و کتکم می زد که مهریه ام را ببخشم. از روزی که زندگی مشترک ما آغاز شد جمال از من خواست که به دادگاه بروم مهریه ام را ببخشم. او گفت که پدرم آن ها را مجبور به تعیین این مهریه کرده است و من باید آن را ببخشم.

وی افزود: الان ۷ ماه است که زندگی ما تبدیل به جهنم شده و جمال هر روز و هر شب مرا آزار می دهد که باید مهریه ام را ببخشم. دیگر تحمل این رفتارهای او را ندارم. برای همین تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و از شوهرم جدا شوم. اتفاقا می خواهم مهریه ام را به اجرا بگذارم و همه آن را از شوهرم بگیرم.

بعد از صحبت های این زن رسیدگی به این پرونده به جلسه بعد و در حضور شوهر این زن موکول شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>