کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفاطمه گودرزی در جاده چالوس

فاطمه گودرزی اواخر آبان همراه با «جاده چالوس» به شبکه دو می آید.

او که از اسفند سال گذشته جلوی دوربین «جاده چالوس» حاضر شده با توجه به فعالیت کاری این روزهایش به بانی فیلم گفت: سریال «جاده چالوس» که از اسفند سال گذشته کلید خورده و تصویربرداری اش تا چند هفته دیگر ادامه دارد قرار است اواخر آبان ماه روی آنتن شبکه دو برود.
داستان این سریال راجع به خانواده ای است که دچار مشکلات اقتصادی شده اند و می خواهند هر طور که شده خودشان از پس کارها بر بیایند. او ادامه داد: یک پروژه سینمایی که قربان محمد پور کارگردانی آن را به عهده داشته از کارهای آماده اکرانم است. این فیلم مشکلات جامعه را به شکل طنز مطرح کرده و طی آخرین خبرها اواخر آبان اکران می شود.
گودرزی با توجه به قراردادهای جدیدش در این روزها توضیح داد: امسال واقعاً برایم خیلی عجیب است؛ چون آنقدر فیلم و سریال پیشنهاد شده داشتم که نمیدانم در جلوی دوربین کدام یک از پروژه ها حاضر شوم اما این روزها در حال خواندن بیشتر فیلمنامه ها هستم تا بزودی بر سریک کار دیگر بروم.
این بازیگر نظرش را در مورد کیفیت پروژه های سینمایی و تلویزیونی گفت: همه کارها از کیفیت خوبی برخوردار نیست و وقتی به تعداد پروژه ها اهمیت می دهند باعث می شود که کیفیت ها افت زیادی پیدا کند و روز به روز ریزش مخاطبان بیشتر می شود. همچنین در وضعیت دستمزدهایمان هم هیچ تغییری در این چندسال اخیر ایجاد نشده و با این حال عده ای از تهیه کنندگان شرایط ما را درک نمی کنند و منصف نیستند. همه می خواهند با بودجه کم پروژه شان را کلید بزنند آن هم از نوع پرمخاطب بودنش. امیدوارم هرچه زودتر این اوضاع اتمام یابد تا بتوانیم با خیال راحت جلوی دوربین برویم.
گودرزی در سریال هایی چون «فاصله ها»، «ترانه مادری»، «دردسر والدین»، «آپارتمان» و… بازی کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>