کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری مردی که اقدام به نبش قبر دختر بچه ها میکرد

پلیس روسیه، نابغه دیوانه‌ای که اجساد ۱۵۰ دختر بچه را پس از نبش قبر، از گورها بیرون آورده بود، دستگیر کرد.
متهم «آناتولی موسکوین» مرد ۴۶ ساله که جزو مورخان روس است، کتاب‌های علمی بسیاری منتشر کرده است.

http://www.hengamnews.com/UserUpload/Image/farhangnews_98724-284390-1414336581.jpg

اجسادی که از گورها بیرون کشیده شده‌اند دختران سه تا ۱۲ ساله بوده‌اند و همه این مردگان در سال ۲۰۱۱ میلادی نبش قبر شده‌اند. این نابغه روس که به ۱۳ زبان دنیا مسلط بوده، توانسته پس از نبش قبر ۱۵۰ گور، ۲۹ جسد را بیرون بیاورد و به شکل عروسک‌های پارچه‌ای مومیایی کند.
وی می‌گوید: برای مطالعه علمی درباره اجساد، اقدام به نبش قبر دختربچه‌ها کرده است. تمامی اجساد دختران با پارچه بسته‌بندی شده بود تا برای آنها جشن تولد گرفته شود. مأموران پلیس اجساد مومیایی شده دختران را در خانه وحشت این نابغه روسی یافته‌اند و به گفته پلیس، آناتولی در کامپیوتر شخصی اش چگونگی تولید عروسک از اجساد باقی مانده دختربچه‌ها را توضیح داده است.

آناتولی در مصاحبه‌ای که پس از دستگیری انجام داده اعتراف کرده که هنگام پیاده‌روی سراغ گور دختران رفته و پس از نبش قبر اجساد آنها را از گورها بیرون آورده است.

بر اساس اعترافات این نابغه دیوانه، هنگامی که وی ۱۲ سال سن داشت در تشییع جنازه یک دختر ۱۱ ساله شرکت کرده و همچون پدری بر گونه دخترک مرده بوسه زده و از آن زمان تاکنون حس غریبی درون وی به وجود آمده است.

برخی کارشناسان و پزشکان او را یک بیمار روانی توصیف کرده‌اند. به گفته پلیس، وی که جزو مورخان روسی شناخته شده، کتاب‌های علمی زیادی در این ارتباط منتشر کرده است. پلیس می‌گوید بسیاری از قبرها را یافته که در اطراف شهر نووگورود کنده شده و اجساد آنها به سرقت رفته است.

پلیس می‌گوید پدر و مادر آناتولی هنگام بازگشت از سفرشان به خانه فرزندشان از دیدن اجساد مومیایی شده دختربچه‌ها شوکه شده‌اند و موضوع را به پلیس گزارش داده‌اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>