کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدانتشار فیلم بشقاب پرنده ای که ناسا از آن فیلمبردای کرد

فیلمی که از یک راه‌پیمایی فضایی که در تاریخ ۷ اکتبر (۱۵مهر) توسط فضانوردان ناسا گرفته شده حاوی شیء ناشناخته‌ای است که به یک بشقاب پرنده شباهت دارد.
بشقاب پرنده

به گزارش آنا و به نقل از دیلی میل، تا امروز هر چه درباره وجود موجودات فرازمینی و حضور آنها در اطراف زمین یا حتی پرواز در ارتفاع پایین گزارش شده بود از سوی مردم عادی و با فیلمبرداری‌های آماتور مطرح اعلام و پس از مدت کوتاهی از سوی ناسا و نیروی هوایی کشورهای مختلف تکذیب می‌شد اما این‌بار خود ناسا از یک بشقاب پرنده فیلمی آن هم توسط دوربین‌های مداربسته ایستگاه فضایی بین‌المللی منتشر کرده است که در حین یک راه‌پیمایی فضایی برای تعمیر بخش‌های الکتریکی این ایستگاه ضبط شده است. البته اظهارنظرهای ابتدایی مدعی هستند که آنچه در تصویر دیده می‌شود گرد و غبار یا یک بازتاب نور در لنز دوربین است اما چیزی که در فیلم و عکس‌ها دیده می‌شود جدی‌تر از این‌گونه اظهارنظرهاست.

فیلمی که در آن این شیء ناشناس رویت شده است، به زمانی مربوط می‌شود که رید وایزمن، فضانورد ناسا و الکساندر گرست، فضانور سازمان فضایی اروپا، در حال راه‌پیمایی برای انجام تعمیرات در سیستم الکتریکی ایستگاه فضایی بودند.

در فیلمی که هفته گذشته توسط ناسا به روی یوتیوب منتشر شد، در پس زمینه فضانوردان، یک بشقاب‌پرنده در حال چرخیدن در مدار زمین دیده می‌شود که با تعویض خودکار دوربین، از دید خارج شده و در بازگشت دیگر در محل قبلی نیست. باوجودی‌که خود ناسا این تصاویر را منتشر کرده است اما به هیچ‌یک از ایمیل‌هایی که در این‌باره پرسش‌هایی را مطرح می‌کرد، پاسخ نداده است و در واقع هنوز در این‌باره اظهارنظری نکرده است.

فیلم منتشر شده ناسا در زیرمجموعه کلمه UFO در یوتیوب قابل مشاهده است، این واژه مخفف انگلیسی برای «شیء پرنده ناشناس» است و قدمتی بیش از ۵۰ سال دارد.

در عکس، بخشی که با دایره قرمز مشخص شده است، جایی است که این بشقاب‌پرنده ظاهر و ناپدید می‌شود. از آنجایی که تصاویر دوربین‌های مدار بسته ایستگاه فضایی شفافیت لازم را ندارند نمی‌توان درباره ابعاد و سرعت این شیء اظهارنظر دقیقی داشت.

ایستگاه فضایی بین‌المللی که از اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی ساخته و در مدار زمین قرار گرفت، وزنی معادل ۴۵۰ تن دارد و با سرعت ۲۷۶۰۰ کیلومتر در ساعت، هر ۹۳ دقیقه یک دور به دور کره زمین می‌چرخد. پیاده‌روی فضای ۷ اکتبر (۱۵ مهر) ۱۸۲‌مین راه‌پیمایی فضایی بود که توسط فضانوردان ساکن این ایستگاه انجام شد.

گزارش‌های بسیار‌ زیادی در طول تاریخ درباره مشاهده اشیاء پرنده ناشناس توسط مردم و یا نهادهای رسمی مانند نیروی هوایی ارتش ثبت شده است که از جمله آنها یوفو تهران (Tehran UFO) است.

با یک جستجو در گوگل می‌توانید گزارش‌هایی که از سوی نیروی هوایی ایران و خلبان ارتش درباره این شیء و نحوه رویت آن در تهران در سال ۱۳۵۲ ثبت شده است را بخوانید. این منطقه از تهران در تپه‌های عباس‌آباد، هنوز هم با گذشت بیش از ۴۰ سال، منطقه ممنوعه ساخت و ساز است و حتی برای کاشت گیاه نیز مورد استفاده قرار نگرفته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>