کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتصمیم به جدایی به خاطر سرکار نرفتن زن

مرد جوان زمانی که دید همسرش سر کار نمی رود و درآمد ندارد تصمیم گرفت از او جدا شود.
به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده به قاضی عموزادی گفت: آقای قاضی دیگر نمی توانم با همسرم زندگی کنم.

– او همیشه در خانه می نشیند و منتظر است که من پول در بیاورم. همسرم تحصیلات دانشگاهی دارد و می تواند در یک جای خوب مشغول به کار شود و درآمد خوبی داشته باشد. ولی او تنبل شده و می گوید که وظیفه مرد است که باید کار کند و خرج زندگی را بدهد.

– سه سال است که دارم با بدبختی از صبح تا شب کار می کنم و کلی بدهکار دارم ولی همسرم اصلا این موضوع را نمی بیند و متوجه نیست که من چه وضعیتی دارم. او فقط از من پول می خواهد و خودش از صبح تا شب در خانه می ماند و کار نمی کند.

– وقتی به او می گویم که سر کار برو قبول نمی کند و می گوید که زن وظیفه ای ندارد که به سر کار برود. برای همین دیگر از دست او خسته شدم و می خواهم از او جدا شوم.

وقتی حرف های این مرد به پایان رسید قاضی عموزادی پس از بررسی پرونده همسر این مرد را نیز به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را نیز بشنود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>