کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکمال تبریزی : « طعم شیرین خیال » را به جشنواره نمی فرستم

کمال تبریزی اعلام کرد: «طعم شیرین خیال» را به جشنواره فیلم فجر نخواهد فرستاد. او دلیل این برخورد را هوچیگری های سال گذشته جشنواره اعلام کرد.

تبریزی در گفت وگو با تسنیم از انصراف از نمایش آخرین فیلمش در جشنواره فیلم فجر خبر داد.
تبریزی دلیل این تصمیم را، هوچیگریهای و رفتار بد مخاطبان در جشنواره سال پیش با هنرمندان پیشکسوت اعلام کرد و گفت: متاسفانه روند نمایش فیلمها در جشنواره فجر روند مشکلدار و مسالهداری است و چه خوب بود که در تغییرات جدید جشنواره فکری هم به حال این وضعیت میشد.
کارگردان سریال نمایشی «ابله» ادامه داد: ترجیحم این است که مخاطبان «طعم شیرین خیال» بدون پیشفرض وارد مواجهه با فیلم شوند و دوست ندارم که برخوردهای نامناسب تاثیری روی قضاوت بینندگان معمولی فیلمم بگذارد.
تبریزی اضافه کرد: برخوردهای نامناسب با فیلمها به خصوص در برج میلاد در سال گذشته به شدت ناراحت کننده بود. واضح است که در برج میلاد همه از اهالی رسانه و منتقدان نیستند و برخی که طبق روابط و بدون ضوابط مشخص در این سالن حضور پیدا کردهاند جو نامناسبی را به وجود میآورند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>