کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفوتبالیستی که در زمین گل زد و خوشحالی کرد و مرد

باز هم فوتبال و باز هم مرگ. فوتبال و مرگ در چند سال اخیر بارها با هم گره خوردند. جدیدترین قربانی فوتبال یک فوتبالیست لیگ برتری در کشور هند است.

به گزارش شفقناورزشی، این فوتبالیست ۲۳ ساله که پیتر بیاک سان گوآلا نام داشت فقط می خواست بابت گل مساوی که برای تیمش زده بود شادی کند. او که به شدت احساساتی شده بود پس از اینکه گل مساوی تیمش یعنی بتلهم ونگتلانگ را مقابل تیم چانماری زد با حرکاتی آکروباتیک می خواست شادی کند اما به شدت زمین خورد و ستون فقرات او به شدت آسیب دید. این اتفاق در دقیقه ۶۲ افتاد. پس از اینکه او به شدت زمین خورد هم تیمی هایش با خوشحالی به سمت او رفتند اما به سرعت متوجه شدند پیتر آسیب دیده است. این فوتبالیست ۲۳ ساله بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما متاسفانه پس از پنج روز درگذشت. مرگ این فوتبالیست به دلیل آسیب ستون فقرات کمرش بسیار شوکه کننده بود. احتمالا مرگ او به دلیل از کار افتاد بصل النخاعش بوده است.

بنابر گزارش جام جم ورزشی، تصاویری تلخ و ناراحت کننده از شادی پس از گل این فوتبالیست جوان می بینید، شادی پس از گلی که پنج روز بعد به قیمت جان او تمام شد:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>