کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری مردی با چهار زن و دوازده نامزد

پلیس اتریش یک مرد هوسران آفریقایی را دستگیر کرد که با داشتن چهار همسر، با ۱۲ زن و دختر نیز از طریق سایت دوست یابی نامزد شده و آنها را اغفال کرده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: متهم «سونکو تیجان» ‌در سایت خود با زنان و دخترانی ۲۲ تا ۴۴ ساله ارتباط برقرار کرده و با ۱۲ نفر از آنها نامزد شده است.

این مرد آفریقایی ساکن اتریش به همه آنها وعده داشتن خانه و زندگی مرفهی داده بود، در حالی که هیچ‌یک از این زنان از وجود رقیبان باخبر نبوده‌اند.

اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که این مرد به نام سونکو تیجان از ازدواج با دو زن خود در گامبیا کودکانی نیز داشته که پس از سفر به اتریش با دو زن اروپایی هم ازدواج کرده است.

پلیس می‌گوید این کلاهبردار ۲۸ ساله دست از رفتارهای غیراخلاقی خود و فریب زنان برنداشته تا اینکه دو نفر از زنان او به طور تصادفی از کلاهبرداری وی آگاه شده‌اند و موضوع را با پلیس در میان گذاشته‌اند. پس از دستگیری سونکو تیجان برخی از زنان ادعا کرده‌اند متهم پس از ملاقات با آنها جواهرات و اجناس قیمتی‌شان را ربوده است.

اطلاعات پلیس حاکی است تیجان بسیاری از زنان را در نقاط مختلف اتریش اغفال کرده است. مأموران پلیس در جریان جست‌وجو در صفحه فیس‌بوک وی متوجه شده‌اند او قصد به دام انداختن قربانیان تازه‌ای را هم داشته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>