کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدجزییات قرار صوری مامور کلانتری با مرد مواد فروش

مواد فروشی به نام “فرهاد” که عامل توزیع مواد مخدر در مناطق شمال پایتخت بود در یک قرار صوری با مامور کلانتری دستگیر شد.

پلیس

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ در پی دریافت اخبار و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت گسترده یکی از مواد فروشان سابقه دار و حرفه ای محدوده شمال پایتخت که با نام مستعار “فرهاد” در امر تهیه و فروش مواد مخدر در حاشیه اتوبان چمران و محدوده ده ونک اقدام به فروش مواد افیونی می‌کند طرح امنیت محله محور در قالب دستگیری فروشندگان مواد مخدر حاشیه اتوبان چمران به اجرا درآمد.

در همین راستا ساعت ۱۳۰۰ روز گذشته ماموران عملیات این یگان پس از انجام کار اطلاعاتی و کشف شماره تلفن همراه متهم و ترتیب دادن قرار صوری با مشارالیه و پس از خرید ۱۳ گرم مواد مخدرحشیش از وی، متهم که با خودرو در محل حاضر گردیده بود پس از حضور و اطلاع از قرار صوری اقدام به فرار و قصد زیر گرفتن پلیس و مامورین را داشت که با تیر اندازی به موقع به لاستیک خودرو متهم زمین گیر شد.

گفتنی است: از داخل داشبورت و جای باند خودرو میزان ۶۸۵ گرم حشیش با لفافه ، ۲۳۲گرم تریاک با لفافه، ۷۰ گرم شیره تریاک با لفافه و ۱۴ گرم گراس با لفافه کشف گردید.

سرگرد مجید عسگری نیا رییس کلانتری ۱۴۵ونک درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم طی بازجویی‌های به عمل آمده معترف به جرم خود گردید و متهم که هویت اصلی خود را «ح. ک» معرفی نمود پس از انتقال به کلانتری جهت تحقیقات تخصصی‌تر در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>