کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدگزارش رویترز از قطار لوکس تهران – بوداپست

برای اولین بار در روز چهارشنبه گذشته اولین قطار لوکس، پایتخت های دو کشور ایران و مجارستان را به هم پیوند داد. این قطار با عبور از کشورهای بالکان، تنگه بوسفر و همچنین کردستان به سرزمین “پرسیا” قدم نهاد.

http://shafaqna.com/persian/media/k2/galleries/90829/000.jpg

به گزارش خبرگزاری رویترز، این قطار با ۷۰ مسافر عازم تهران شد و هریک از مسافران این قطار، هزینه‌ای از ۹ تا ۲۵‌هزار پوندی برای سفر ٢هفته‌ای خود پرداخت می‌کنند. قطارهای لوکس جدید روی خط ریل‌های قدیمی سفر را آغاز می‌کنند و از منطقه بالکان به سمت کردستان ترکیه می‌روند و مسافران خود را در تهران پیاده می‌کنند. این سفر ٢هفته‌ای برای هریک از مسافران حداقل ٩‌هزار پوند )١۴‌هزار و ٣٣٣ دلار) هزینه داشته است. برخی هم ٢۵‌هزار پوند (حدود ١٠۵‌میلیون تومان براساس نرخ بانک مرکزی ایران) برای این سفر پرداخت کرده‌اند که شامل سرویس گردش و تسهیلات رفاهی در طول این سفر حدوداً ٧٠٠٠کیلومتری است. البته بهای اولیه بلیت قطار ١۴٣٣٣دلار است اما اگر فرد خواهان دستشویی اختصاصی و پیشخدمت باشد بهای آن به ۴٠‌هزار دلار می‌رسد.

http://shafaqna.com/persian/media/k2/galleries/90829/001.jpg

تیم لیتر رئیس آژانس مسافریت عقاب طلائی می گوید اولین بلیط های این مسافرت ده روزه فروخته شد و همین باعث شد که ما تلاش کنیم برای سال جدید میلادی چهار سفر جدید به سیستم خود اضافه کنیم.

http://shafaqna.com/persian/media/k2/galleries/90829/007.jpg

لیتر به رویترز گفته است یک خلاء بزرگ در میان مردم دنیا برای سفر به ایران وجود دارد چرا که آنان خواهان سفری ایمن و راحت به این کشور هستند. وی می گوید دولت ایران مدعی است فضای بازی برای صنعت گردشگری ایجاد خواهد کرد، به همین خاطر اعلام کرده یک گروه نظامی برای محافظت از این مسافران به کار خواهد گمارد.

دیانا یکی از مسافران قطار می گوید بی صبرانه منتظر رسیدن به ایران هستیم؛ ما در طول مسیر مکان های مختلفی دیده ایم اما ایران چیز دیگری است؛ ما خیلی هیجان زده هستیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>