کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدجنازه بازیگر گم‌شده سینمای آمریکا پیدا شد

داستان ده روز جستجو برای یافتن نشانی از او، با پیدا شدن جنازه‌اش و تأیید هویت او توسط پدرش پایانی غم‌انگیز داشت. این بازیگر ۳۲ ساله از روز ۶ اکتبر ناپدید شده بود و با توجه به آخرین مکالماتش و همچنین سابقه مشکلات روحی که داشت، احتمال خودکشی در مورد او زیاد بود.

میستی آپهام

رابرت آپهام، عموی بازیگر گم‌شده، سه روز پیش گروهی برای جستجوی او تشکیل داده بود و او بود که در کنار دو جستجوگر دیگر، جنازه‌ای را پیدا کردند که به نظر می‌رسید جنازه میستی است. با حضور چارلز آپهام، پدر میستی، و تأیید هویت جنازه توسط او، مرگ میستی آپهام به طور رسمی اعلام شد. دلیل مرگ آپهام هنوز اعلام نشده است. میستی میستی آپهام مدت‌ها بود که از بیماری اختلال دوقطبی رنج می‌برد.
در پی اعلام رسمی خبر درگذشت میستی آپهام، همبازیان او در دو فیلم رودخانه یخ‌زده و آگوست: اوسیج کانتی از این حادثه ابراز تأسف کردند. مریل استریپ که نقش اصلی آگوست: اوسیج کانتی را بر عهده داشت، نوشت: «از شنیدن این اخبار خیلی خیلی غمگینم – تمام فکرم پیش خانواده‌اش و روح زیبای او است.» ملیسا لئو هم که در فیلم تحسین‌شده رودخانه یخ‌زده با آپهام همبازی شده بود نوشت: «چه فقدانی… خیلی غم‌انگیز، خیلی خیلی غم‌انگیز.»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>