کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدانفجار هواپیمای نیروی انتظامی در آسمان به همراه اسامی جانباختگان

اولین خبر در ساعت ۲۳:۳۸ دقیقه شنبه ١٩ مهرماه ٩٣ مخابره شد. خبری که اطلاع میداد یک هواپیمای ناجا با هفت سرنشین از رادار محو شده است. این هواپیما از در مسیر تهران زاهدان در حال پرواز بود که حوالی کرمان از رادار محو شد.

در پی این حادثه چندین تیم امداد و نجات از استان‌های اطراف عازم منطقه‌ای به نام گراقه مابین نصرت‌آباد و سیستان شدند تا لاشه این هواپیما را پیدا کنند.
در خبرهای اولیه که فارس منتشر کرد، گفته می شد که احتمال انفجار این هواپیما در آسمان وجود دارد.
در پی وقوع این حادثه جلسه‌ای مشترک میان مدیریت بحران کشور و مقامات سازمان امداد و نجات برگزار شد تا علت وقوع حادثه مورد بررسی قرار گرفته و جستجوها برای یافتن لاشه هواپیما ادامه یابد.
یک ساعت بعد یعنی ٣٢ دقیقه بامداد روز ٢٠ مهرماه، فارس گزارش داد که برخی از هالی ساکن در حوالی منطقه نصرت‌آباد زاهدان انفجار هواپیما را تأیید می‌کنند. آخرین خبرها همچنان حاکی از ارسال نیروهای ادامه برای یافتن لاشه منفجر شده هواپیما بود.
ده دقیقه بعد اولین خبرها از اسامی سرنشینان این هواپیما منتشر شد. در همان دقایق اولیه یک منبع آگاه و نزدیک به نیروی انتظامی به فارس خبر داده بود که سردار صادقی، از معاونین بازرسی ناجا در این هواپیما حضور داشت.
علاوه بر سردار صادقی جانشین پلیس امنیت، سرهنگ خرسندی از معاونت پیشگیری، سرهنگ درودگر از عملیات ناجا، یک نفر از کارمندان نیروی انتظامی، سه نفر خدمه و خلبان و کمک خلبان سرنشینان هواپیما بوده اند.
گزارش‌ها حاکی از این بود که این گروه به دستور فرمانده نیروی انتظامی برای بررسی حادثه سراوان از تهران عازم زاهدان بودند.

ساعت ۱:۳۲ دقیقه بامداد سایت ندای زاهدان خبر داد که لاشه هواپیمای توربو کوماندور متعلق به نیروی انتظامی در ارتفاعات سبز پوشان زاهدان پیدا شد.
یکی از نیروهای امدادگر در همین زمینه گفت که لاشه این هواپیما در ارتفاعات سبزپوشان منطقه چاه رحمان بخش کورین پیدا شده است. منطقه چاه رحمان در فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال غرب زاهدان واقع شده است.
هنوز مشخص نیست این هواپیما چرا دچار انفجار در روی هوا شده است. آیا حمله تروریستی باعث انفجار آن شده یا یک نقص فنی این اتفاق را رقم زده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>