کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنیوشا ضیغمی در آدم باش

قصه‌ طنز- فانتزی آدم باش به کارگردانی مجید جوانمرد با معرفی نیوشا ضیغمی به عنوان یکی از بازیگران اصلی فیلم، وارد پیش‌تولید شد.

نیوشا ضیغمی

به گزارش خبرگزاری فارس، تاکنون حضور نیوشا ضیغمی در فیلم جدید مجید جوانمرد با نام «آدم باش» قطعی شده است و جوانمرد در حال مذاکره با بازیگران شاخص دیگر برای ایفای نقش‌های اصلی است. علاوه بر این، جوانمرد قصد دارد در این فیلم که قصه‌ای طنز – فانتزی دارد، حتی برای ایفای نقش‌های کوتاه از بازیگران چهره استفاده کند.

این کارگردان در آغاز پیش تولید «آدم باش» یادداشتی را درباره سال‌های کار نکردنش در سینمای ایران، منتشر کرده است:«پروژه قبلی اینجانب به نام “کرگدن” که دو سال به دنبال تامین سرمایه‌اش بودم، سرانجام به بن‌بست رسید و ناامیدانه پرونده‌اش را بستم و کنار گذاشتم. این مسئله واقعیتی است که به واقع باید به آن رسیدگی شود بلکه شاید منجر به حل این معضل در سینمای ایران باشد. البته یکی دو مورد خاص در آن پروژه به خود سنجاق کرده بودم و روی آن پافشاری می‌کردم که حتماً لحاظ کنم که باز شاید علت پیدا نکردن سرمایه‌گذار باشد. یکی آنکه می‌خواستم بعنوان فیلمسازی مستقل در بخش خصوصی عمل کنم و یکی آنکه خود تهیه‌کننده اجرائی آن باشم.

توقع زیادی نبود زیرا حق خود می‌دانستم که مدیریت کار را در دست خویش بگیرم و از تجربیات گذشته در این امر استفاده کنم. ضمن آنکه اگر می‌خواستم با تهیه‌کننده دیگری کار کنم، مطمئناً دچار مشکل می‌شدم و می‌بایست تحت اوامر و سلیقه آنان فیلم می‌ساختم که قبلاً مرتکب این عمل شده بودم و چوبش را نیز مکرر خورده بودم. بنده معتقدم تنها راه نجات سینمای ایران بال و پر دادن به بخش خصوصی است و اگر خواهان سینمایی زنده و استاندارد هستیم باید به این مسئله توجه شود. بگذریم… .

هفت هشت سال بود که کار درست و حسابی نکرده بودم و با اینکه شدیداً محتاج کار بودم اما ترجیح میدادم که به شکل حرفه‌ای اقدام کنم و تن به هر کاری ندهم. با اینکه بسیار بدبختی و خانه‌نشینی در برداشت… و باز بگذریم،… فیلمنامه ای به دستم رسید، نوشته محمود روزبهانی به نام “آدم باش” که نیمی از سرمایه آن مهیا بود. فیلمنامه را بازنویسی کردم و بلافاصله پیش تولید را آغاز کردیم. “آدم باش” قصه‌ای طنز- فانتزی دارد و نمی‌شود گفت ژانر کمدی.

فیلمنامه مرا به یاد آثار فیلمسازانی مثل بلیک ادوارد، وودی آلن یا بیلی وایلدر می‌انداخت و پشتوانه‌ای می‌شد تا بتوانم راحت با آن برخورد کنم. ابتدا چون تا بحال در این ژانر کار نکرده بودم دچار شک و تردید شدم اما احاطه‌ام بر آثار مشابه فیلمسازان کلاسیک هالیوود، این نیرو را در من بوجود آورد تا بتوانم فیلمنامه را آنطور که می‌بایست بازنویسی کنم. امیدوارم کارها به خوبی پیش برود…انشا ا…».

بر اساس این گزارش، برخی از عوامل فیلم سینمایی “آدم باش” عبارتند از: نویسندگان فیلمنامه: محمود روزبهانی و مجید جوانمرد، تهیه‌کننده و کارگردان: مجید جوانمرد، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: علی مردانی، مدیر فیلمبرداری: حسن اسدی، طراح هنری صحنه: بهزاد آدینه، طراح گریم: علی بهرامی‌فر، صدابردار: مهدی دارابی، دستیار برنامه‌ریز و دستیار دوم کارگردان: مرضیه اکبرنژاد، جانشین تولید: حمید رضا وفایی، طراح لباس: مژگان عیوضی، عکاس: لیلا خوش‌کنار، منشی صحنه: آناهید روستا، مدیر تدارکات: شهرام اسلامی، دستیار اول فیلمبردار: رضا کارآگاه، دستیاران صدا: داوود قلی‌پور و فریدون حاتم‌نژاد، دستیار صحنه: مهدی کریمی، دستیار لباس: ریحانه جان بزرگی، مسئول امور مالی:علی رنجدوست، مجریان گریم: علی اژدری و حلیمه قشقایی، حمل و نقل: صادق بهبودی، خدمات: صابر گراوند،مشاور رسانه‌ای:سیدمحمدصادق لواسانی،مدیر تولید:رضا نوروزی، سرمایه‌گذار: رضا درودی.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>