کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعروس تقلبی دوازده ساله نروژی جنجال ساز شد

یک دختر ۱۲ ساله در نروژ با انتشار تصاویر خود در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که قصد دارد در ۱۱ اکتبر (شنبه ۱۹ مهر) با یک مرد ۳۷ ساله ازدواج کند.

عروس نروژی

به نقل از سی ان ان ” ته ئا” دختر ۱۲ ساله نروژی در قالب یک کمپین مخالف با ازدواج کودکان زیر سن قانونی ، با انتشار تصاویر خود با یک مرد ۳۷ ساله اعلام کرد می خواهد با او ازدواج کند، او حتی تصاویر کیک عروسی و عکس های خود با لباس عروس با مرد ۳۷ ساله را نیز منتشر کرد.

پس از انتشار خبر ، این موضوع بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و مردم نروژ یافت و بسیاری از مردم در تماس با پلیس اطلاعات او را به پلیس دادند تا پلیس نروژ مانع از این عروسی شود.

اما پس از اینکه افکار عمومی چند روزی در این باره تحریک شد ، کمپین “نه به ازدواج اجباری کودکان” اعلام کرد که این اقدام را عامدانه و به جهت جلب توجه افکار عمومی به موضوع ازدواج میلیون ها کودک زیر سن قانونی در جهان مطرح کرده است. این کمپین اعلام کرد با این کار به هدف خود در جلب توجه افکار عمومی به این موضوع رسیده است.

عروس تقلبی 12 ساله نروژ جنجال ساز شد(+عکس)

انتشار تصاویر ته ئا با داماد فرضی

عروس تقلبی 12 ساله نروژ جنجال ساز شد(+عکس)

عروس تقلبی 12 ساله نروژ جنجال ساز شد(+عکس)

طبق آمار سازمان ملل روزانه ۳۹ هزار کودک در سراسر جهان زیر سن قانونی (۱۸ سال) ازدواج می کنند. بیشتر این کودکان، دخترانی هستند که در کشورهای در حال توسعه و یا در کشور های خاورمیانه و آفریقا و آسیا غالبا وادار می شوند بر خلاف میل خود با مردانی که جای پدرشان هستند، ازدواج کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>