کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشستن مو ها به صورت روزانه درسته یا غلط ؟

یک متخصص پوست و مو گفت: شست‌وشوی روزانه موی سر نه تنها هیچ مشکلی برای موها بوجود نمی‌آورد، بلکه حتی می‌تواند در شادابی، طراوت و لطافت آن‌ها هم اثرگذار باشد. البته شست‌وشوی روزانه موی سر در افرادی که موهای خشک دارند می‌تواند در تشدید خشکی موی آنها نقش داشته باشد.

شستن موها

وی به افرادی که موهای خشک دارند و روزانه استحمام می‌کنند، توصیه کرد: حتما پس از شست‌وشوی روزانه موهای خود از لوسیون‌های مرطوب کننده استفاده کنند.

دکتر علی ابراهیمی در ادامه به افرادی که پوست سر و موهای خشک دارند، توصیه کرد: میزان مصرف شوینده‌ها را در استحمام‌های خود کاهش دهند و از مقادیر کمتری شامپو و صابون استفاده کنند. بهتر است افرادی که پوست و موی خشک دارند از شوینده‌های مخصوص موهای خشک استفاده کنند.

وی گفت: شست‌وشوی روزانه موها در افرادی که موهای چرب و معمولی دارند، ضمن اینکه به نظافت و پاکیزگی موها کمک می‌کند، در میزان حالت‌پذیری موها نیز موثر است. شست‌وشوی روزانه موها در طراوت و شادابی موی سر اثرگذار است. برخلاف باورهای عمومی شست‌وشوی زیاد موی سر باعث ریزش مو نمی‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>