کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدشهرام ناظری خبر اعتصاب غذایش را تکذیب کرد

شوالیه‌ی آواز ایران درباره‌ی خبر اعتصاب غذای خود در حمایت از شهر «کوبانی» توضیح داد.

این هنرمند پیشکسوت در گفت‌وگو با ایسنا، با نادرست خواندن این خبر تأکید کرد: این یک معضل جهانی است و قرن‌ها است که کردها زیر فشار هستند و اکنون این فشارها به اوج خود رسیده است.

ناظری افزود: جهان باید به فکر حل این معضل باشد و با اعتصاب غذای من، این مشکل حل نخواهد شد.

«صدیق تعریف» – خواننده – نیز که خبر اعتصاب غذایش به‌عنوان یک هنرمند کُرد، در رسانه‌های خارجی و داخلی منتشر شده است، گفت: فارغ از این موضوع، من به‌عنوان هنرمند، بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی و به‌عنوان یک خواننده‌ی کُرد، می‌گویم که در راستای اتفاق رخ‌داده در شهر «کوبانی» از هرگونه حرکت انسان‌دوستانه‌ای حمایت می‌کنیم. فارغ از هرگونه مسائل سیاسی و جغرافیایی باید از همنوعان‌مان حمایت کنیم.

برخی رسانه‌های خارجی و داخلی پس از محاصره‌ی منطقه‌ی «کوبانی» در سوریه توسط «داعش» خبر اعتصاب غذای این دو هنرمند را منتشر کرده‌اند.

شهر «کوبانی» در سوریه و در نزدیکی ترکیه واقع شده و در روزهای اخیر، درگیری میان اعضای «داعش» و نیروهای کُرد در این شهر شدت یافته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>