کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعصبانیت شدید جمشید مشایخی در همایش اسطوره های صلح ! + تصاویر

پس از آنکه انتقادات جمشید مشایخی در همایش اسطوره های صلح جهانی به اعتراض حاضرین منجر شد، وی با عصبانیت نشست را ترک کرد.

padideh

padideh

padideh

padideh

همایش اسطوره های صلح جهانی

همایش اسطوره های صلح جهانی این همایش که با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران، اساتید موسیقی با محوریت مفهوم صلح و انسانیت برگزار شد.

در این همایش هنرمندانی از جمله جمشید مشایخی، عبدالرضا اکبری، داریوش ارجمند، پرویز مظلومی، گلریز و رشیدی از اساتید موسیقی حضور داشتند.در این بین سخنان جمشید مشایخی با حاشیه هایی همراه بود که در نهایت منجر به ترک سالن همایش شد.

این پیشکسوت سینما در ابتدا در انتقاد به مافیای سینمایی در ایران گفت: به دلیل نوکر کسی نبودن اجازه کار در فضای سینمایی ایران را ندارم. حتی بنده طرحی راجع به بسیجی و عشق داشتم اما چون جزء هیچ باند و گروهی نبوده ام تا کنون مجوزی برای آن داده نشده است.

جمشید مشایخی در ادامه سخنان خود از پوران درخشنده و فیلم او «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» انتقاد کرد و گفت: این فیلم باعث شد تا متعرضین به بانوان ایران به خود این اجازه را بدهند که به دلیل فرهنگ حاکم در ایران به هر بانویی تعرض کنند و بانوی ایرانی نیز به دلیل حیایش سکوت اختیار کند.

در ادامه این مراسم حاضرین نسبت به سخنان مشایخی اعتراض کردند و مجری هم اجازه نداد وی به سخنانش ادامه دهد.

پس از آن داریوش ارجمند به ایراد سخنانی پرداخت که در این بین جمشید مشایخی در اعتراض به این که چرا سخنان داریوش ارجمند قطع نشده است با عصبانیت سالن همایش را ترک کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>